Malatya Sonsöz Gazetesi – Malatya'nın En Çok Okunan Gazetesi - Malatya Haber
HV
08 AĞUSTOS Pazartesi 05:17
Advert

Advert

Ziraatçiler Yazıhan’da Toplandı

Malatya Ziraat Odası Başkanları, İstişare ve tanıtım toplantısı için Yazıhan’da bir araya geldiler. Yazıhan Ziraat Odası Başkanı ve Orta Doğu Anadolu Bölge Başkanı Yunus Kılıç'ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Yazıhan Kaymakamı Mehmet Faruk Kazdal da katılarak destek verdi.

Genel
Giriş Tarihi : 11-10-2021 18:52   Güncelleme : 11-10-2021 18:52
Ziraatçiler Yazıhan’da Toplandı

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Yazıhan Ziraat Odası ve Orta Doğu Anadolu Bölge Başkanı Yunus Kılıç, gerçekleştirilen toplantının amacını ise şu ifadelerle aktardı. “Toplantımızın asıl amacı ilimiz genelindeki tarımsal faaliyetler, üreticilerin sorunlarını görüşmek, yaptığımız çalışmaların genel bir değerlendirmesini yapmaktı. Bunun yanında Odalarımız arasındaki birlik ve beraberliği de pekiştirmek istedik. Bizler birbirimizi tanıyoruz. Bu defa da zaten biz büyük bir aileyiz. Ailelerimizi de programımıza katarak tanışma ortamını biraz daha ileri taşımak istedik. Bizler gündemimizdeki konuları görüşerek görüş alışverişinde bulunurken ailelerimiz de bir araya gelerek vakit geçirdiler. Bu tur faaliyetleri fırsat buldukça diğer ilçelerimizde de gerçekleştirmek istiyoruz.” İfadelerini kullandı.

Yapılan değerlendirme toplantısının ardından toplantıya katılan Yazıhan Kaymakamı Yazıhan Kaymakamı Mehmet Faruk Kazdal’da kayısı ikramında bulunuldu. Kaymakam Kazdal, ise konuşmasında bu tür faaliyetlerin hem birlik ve beraberliği sağlama açısından, hem de ortak talep ve sorunları bir arada ortaya koyarak çözüm yolu bulmak açısından önemli bir faaliyet olduğunu ve bu tür örnek çalışmaların diğer kurumlar açısından da örnek alınması temennisinde bulundu.

A.Vahap Kaygusuz – Ali Nihat Yavuz (Özel Haber) 

Hanife YiğitHanife Yiğit

YORUMLAR