Spor
Giriş Tarihi : 12-12-2013 17:22   Güncelleme : 12-12-2013 17:22

YMS Defans Oyuncusu Kadro Disi

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takimlarindan Yeni Malatyaspor’da defans futbolcusu Gökhan Sinanoglu, süresiz kadro disi birakildi.

YMS Defans Oyuncusu Kadro Disi

Tarsus Idman Yurdu maçinda gördügü kirmizi kart sonrasi taraftarlarla kisa süreli bir gerginlik yasayan Gökhan Sinanoglu, yönetime takimdan ayrilmak istedigini söyledi. Yönetim kurulu yaptigi toplantinin ardindan Gökhan Sinanoglu’nu süresiz kadro disi birakti.

“YAPMAMAM GEREKEN BIR HAREKETTI”
Gökhan Sinanoglu, Tarsus Idman Yurdu maçinda yasanan tartismadan dolayi üzgün oldugunu ifade ederek, “Tarsus Idman Yurdu maçinda yasadigim olayda yapmamam gereken bir hareket yaptim. Bunun farkindayim. O maçta, ilk düdükten itibaren kapali tribünden bizim takima küfürler ediliyordu. Saha içerisinde bunlari net bir sekilde duyabiliyorduk. Bunlar bizi olumsuz yönde etkiliyordu. Benim olayimda ise yedigimiz ikinci golden sonra maraton tribünden birkaç kisi durmadan bana küfür ediyordu. Ben bunu olgunlukla karsiladim, tepki vermedim. Kirmizi kart yedikten sonra oyundan çikarken çok kizgindim. Bizim kulübenin arkasinda yer alan taraftarlarin birkaçi bana tepki gösterdi. Ben de o sinirle onlara tepki verdim. Benim tepkim biraz kendime, biraz da o birkaç kisiyeydi. Yeni Malatyaspor taraftarina kesinlikle tepki vermedim, ama benim tepkim öyle algilandi. Eger kusurum olduysa Yeni Malatyaspor taraftarindan özür diliyorum” seklinde konustu.

“AYRILMA KARARINI BEN ALDIM”
Takimdan ayrilma kararini kendisinin aldigini vurgulayan Gökhan, “Yeni Malatyaspor’a 3 sezondur hizmet ediyorum. Her çiktigim maçta kendi memleketimmis gibi elimden gelen bütün mücadeleyi verdim. Bu konuda vicdanim oldukça rahat. Ayrilma fikrini tamamen ben aldim” dedi.