Malatya Sonsöz Gazetesi – Malatya'nın En Çok Okunan Gazetesi - Malatya Haber
HV
02 TEMMUZ Cumartesi 20:25
Advert

Advert

YKS öğrencileri İçin Toplu Taşımalar Ücretsiz Olacak

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, 2022 yılı Haziran ayı III. birleşimi Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Süleyman Bayram Başkanlığında, Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirdi. Meclis üyeleri tarafından bu hafta sonu gerçekleştirilecek olan Üniversiteye Giriş Sınavına (YKS) girecek olan öğrencilerin toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz istifade etmeleri ile ilgili teklif oy birliği ile kabul edildi

Malatya
Giriş Tarihi : 14-06-2022 17:18
YKS öğrencileri İçin Toplu Taşımalar Ücretsiz Olacak

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Süleyman Bayram Başkanlığında Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, 2022 yılı Haziran ayı III. birleşimi Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediye Meclisi Haziran ayı III. birleşiminde imar ile ilgili konulardan oluşan gündem maddeleri arasında yer alan bazı maddeler görüşülerek karara bağlandı. 

Ayrıca Meclis toplantısında meclis üyeleri tarafından, bu hafta sonu gerçekleştirilecek olan Üniversiteye Giriş Sınavına (YKS) girecek olan öğrencilerin Toplu Taşıma hizmetlerinden ücretsiz istifade etmeleri ile ilgili teklifleri de Meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi.

Alınan karar doğrultusunda YKS sınavına girecek olan öğrenciler, Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma hizmetlerinden Sınav Giriş Belgesini göstererek ücretsiz istifade edebilecekler.

Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz ayı toplantısının ise 13 Temmuz 2022 Çarşamba günü saat 14.00’de yapılmasına karar verildi.

Hanife YiğitHanife Yiğit

YORUMLAR