Siyaset
Giriş Tarihi : 16-11-2013 12:03   Güncelleme : 16-11-2013 12:03

Yesilyurt daha büyük ufuklara tasinacak

AK Parti Yesilyurt Belediye Baskan aday adayi Haci Ugur Polat, Yesilyurt’u daha büyük ufuklara tasirken bir arada olabilmeyi, halkiyla, kurumlariyla is birligi ve dayanisma içinde yürütebilmeyi amaçladiklarini belirtti

Yesilyurt daha büyük ufuklara tasinacak

“Yesilyurt’a Ugurlu Gelecek” sloganiyla hizmete talip olan AK Parti Yesilyurt Ilçe Belediye Baskan aday adayi Haci Ugur Polat, seçim kampanyasi kapsaminda ziyaretlerde bulunmaya devam etti.

Seçim atmosferinin herkesi bir araya getirdigini, bu yönüyle bayram havasinda bir süreç yasandigini aktaran Polat, “Bu vesileyle tipki bayramlarimizdaki gibi bize has kültürü, yasayisi ortaya koyuyor, birbirimizin derdini sevincini paylasma olanagi buluyoruz. Bu hizmete talip olma nedenimiz vatandasimizla hep bir arada olma ve her bir kardesimizin derdini sikintisini kendimizin bilip bunlari paylasma istegimizdir” dedi.

Büyüksehir statüsüne kavusan Malatya’nin, liyakatli ellerde daha ileri gidecegini belirten Polat, sunlari bildirdi: “Büyük bir gelecek, bu halki bekliyor. Bu halka hizmet için çiktigimiz bu yolda hedefimiz, Yesilyurt’umuzu daha büyük ufuklara tasirken hep böyle bir arada olabilmek, hep beraber kalabilmek ve bunu halkiyla, kurumlariyla is birligi ve dayanisma içinde yürütebilmektir. Böylesi bulusmalarla gördügü bu sicak ve samimi ortamla motive olduk. Bu samimiyet karsisinda duydugumuz hissiyatimiz,  tamamen içimizde alevlenen hizmet askidir.” 

Bu vesileyle kurum, kurulus ve vatandaslarla bir arada olma firsatini yakalamanin mutlulugunu yasadigini anlatan Polat, Türkiye Muharip Gaziler Dernegi,  Çevik Kuvvet, Hizmet-Is Sendikasi‘ni ziyaret etti. Ayrica Ahmet Yesevi Mahallesi’nde vatandaslarla bir araya geldi.