Genel
Giriş Tarihi : 15-01-2021 18:15   Güncelleme : 15-01-2021 18:15

Yeniden Refah Partisinden Eğitime Tablet Desteği

Yeniden Refah Partisi (YRP)Malatya İl Başkanlığı’ndan Eğitime Tam Destek sloganıyla hazırlanan eğitim tabletleri, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi. İl Başkanı Bilal Yıldırım hazırlanan 55 adet tableti İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay’a teslim etti.

Yeniden Refah Partisinden Eğitime Tablet Desteği

Konuyla ilgili olarak Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım şunları söyledi; “Malum bu pandemi döneminde eğitim online olarak yapılmaktadır. Bu eğitim sürecinde bilgisayar ve tabletlerin önemi bir hayli arttı. Bu süreçte elbette bu imkânlara sahip olamayan nice öğrencilerimiz var. Bizler de bu noktada yardıma muhtaç öğrencilerimiz için Malatya’mızdaki 55 öğrencimiz için 55 adet tableti Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüze teslim ediyoruz. Bu zor dönemde başta Milli Eğitim Bakanımız olmak üzere tüm eğitim personellerine bilhassa çok kıymetli öğretmenlerimize göstermiş oldukları fedakârlık ve üstün başarıdan dolayı şükranlarımı sunuyorum.  Yeniden Refah Partisi olarak bizler milletimizin her türlü derdine deva olmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Parti olarak ekonomiden, kültür-sanattan, tarıma kadar her alanda olduğu gibi eğitim noktasında da elimizden, fikrimizden geldiğince çalışmalar yapıyoruz. Bizler her noktada hem ülkemiz hem de Malatya’mız için bu tür duyarlı çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Bu noktada diğer tüm siyasi partileri de duyarlılık göstermeye davet ediyorum.”

ÖĞRENCİLERİMİZ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Teslim töreninde konuşarak destekten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürü Battal Kanbay ise verilen destekten duyduğu memnuniyeti; “Bugün burada eğitime destek noktasında öğrencilerimizi düşünerek onların yardımına koşan ve 55 tablet hediyesi ile bizleri de sevindiren kıymetli Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığına ve Sayın İl Başkanı Bilal Yıldırım'a teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullanarak dile getirdi.

Ali Nihat Yavuz