Spor
Giriş Tarihi : 24-06-2013 12:43   Güncelleme : 24-06-2013 12:43

Yeni yönetime mazbatalari verildi

Besiktas’ta geçen hafta gerçeklesen seçimlerin ardindan yeniden baskan seçilen Fikret Orman ve yönetimine bugün sabah saatlerinde mazbatalari teslim edildi

Yeni yönetime mazbatalari verildi
 Akaretler Besiktas Plaza’da gerçeklesen mazbata töreninde açiklamalarda bulunan Baskan Orman, “Bir dönem daha bizlere görev verildi. Herkese tesekkür ederim” dedi. 
Islerinin çok zor olduguna vurgu yapan siyah-beyazli kulübün baskani Fikret Orman, “Bizi zorlu bir 3 sene bekliyor. Arkadaslarima ve bizlere Allah güç versin. Sizlerden de beklentimiz arkamizda devamli desteginizi görmek istiyoruz” diye konustu.
Inönü Stadi’nin yenilenmesi hakkinda da konusan Baskan Orman, “Besiktas’in yapilacak çok isleri var. Geriden geliyoruz. Stadimizi yapmamiz lazim. Insallah en kisa zamanda baslayip, bitecek. Bu süreçte bize destek veren Basbakanimiza çok tesekkür ediyorum” seklinde konustu.
Baskan Fikret Orman, siyah-beyazli takimin, Türkiye’nin en köklü kulübü olduguna deginerek, “Besiktas, kimsenin tahmin etmedigi 1 sene de mali problemlerinin bir çogunu çözmüstür. Daha önümüzde yapilacak birçok is var ama Besiktas’in büyüklügüyle bu isler buraya geldi. Besiktas, ayaklari üzerinde duran bir kulüp. Artik hepimiz Avrupa’da basari istiyoruz. Dilerim bugün, UEFA’dan Besiktas’in hakki tescil edilecektir. Dün gece, Berat Kandili sebebiyle çok dua ettim. Insallah istedigimiz gibi olur” ifadelerini kullandi.
Besiktas Kulübü Baskani Fikret Orman, siyah-beyazli kulübün menfaatleri için görevde olduklarini vurgulayarak, “Besiktas menfaatine olan her seyi degerlendirecegiz. Bizim tek amacimiz Besiktas’i oldugu yerde, Türkiye’nin en büyük kulübü olarak görmektir” diye konustu.