Spor
Giriş Tarihi : 07-07-2021 17:01   Güncelleme : 07-07-2021 17:01

Yeni Transferler Olacak

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü İrfan Buz transferlerde iyi haberler verirken: "Tabiki başka oyuncularda var. Onlarla baya bir aşama kaydedildi. Onlarla imza aşaması durumuna gelme oldu. İnşallah takıma güç katacağız." dedi.

Yeni Transferler Olacak

 

Geçtiğimiz son 2 sezonda bir defa küme düşen bir defa da küme hattından dönen sarı – siyahlılar tekrar korkulu rüya görmek istemiyor. Transfer çalışmaları bir tarafta sürdürülürken, bir taraftan da yeni transferler kulüp tarafından açıklanıyor.

Yeni Malatyaspor’da son olarak paylaşılan Pazarspor’dan Taha Gür transferi sonrası taraftarların aklına yeni transfer olacak mı sorusu takıldı. Nurettin Soykan tesislerinde takımı çalıştırıken basın açıklamasında bulunan Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü İrfan Buz, "Sezon başı çok önemlidir. Takımın temelini atıyorsunuz. Bizde Başkanımızla, yönetimimizle, transfer komitemizle birlikte istişare ettik. Ben sistemimi anlattım. Hangi tip oyuncular bu sistemde barınabillir söyledim. Çalışmalarımız böyle sürüyor. Transfer çalışmalarımız titizlikle sürüyor. Bu yıl pandeminden dolayı yurt dışına çıkmak kolay değildi. O yüzden bizim sunduğumuz oyuncular tartışılacak oyuncular değil. Rayane Aabid ve Haddadi çok önemli oyuncular. Verdiğimiz liste sonucunda bu oyuncuları bünyemize kattık. Tabiki başka oyuncularda var. Onlarla baya bir aşama kaydedildi. Onlarla imza aşaması durumuna gelme oldu.İnşallah takıma güç katacağız. Aynı zamanda da genç oyunculara şans vereceğiz." dedi.

Ebubekir Atilla