Malatya
Giriş Tarihi : 16-07-2013 15:11   Güncelleme : 16-07-2013 15:11

Yeni Sezonda Görev Yapacak Hakem ve Gözlemciler Açiklandi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu, 2013-2014 sezonunda görev alacak Malatyali hakem, yardimci hakem, gözlemci ve montörlerin klasmanlarini onayladi.

Yeni Sezonda Görev Yapacak Hakem ve Gözlemciler Açiklandi.


Malatya Il Hakem Kurulu’ndan alinan bilgiye göre, 2013-2014 sezonunda görev yapacak olan hakem, yardimci hakem, gözlemci ve montörler söyle:
Üst Klasman Hakemi Suat Arslanboga. Ulusal Yardimci Hakem Kadrosu Ata Yildirim, Burak Gültek, Ilker Ayten ve Mustafa Canker. Kadin Klasman Yardimci Hakem Kadrosu Songül Çoban Emine Akgünes. Bölgesel Hakem Kadrosu Batuhan Gültek, Emre Alay, Ersin Yetkin, Mehmet Kürsat Öner, Mutlu Dalbudak, Semih Özgel. Bölgesel Yardimci Hakem Kadrosu Ayhan Genç, Baris Akdag, Hasan Özkaya, Kerem Candas, Mehmet Çayir, Mehmet Ildiz ve Ömer Faruk tarakçi. Ulusal Gözlemci Kadrosu Zafer Demir ve Ömer Karaca. Bölgesel Gözlemci Kadrosu Ramazan Kabak, Kaan Akin Öz, Hasan Ilhan, Abdurrahman Öz, Alkan Akgül, Osman Saribas, Mehmet Adiyaman. Bölgesel Montör Kadrosu Kaan Akin Öz, Alkan Akgül, Ilhan Ugur, Mutlu Dalbudak, Orhan Karatas ve Zafer Demir.
2013-2014 sezonunda klasman düsen hakemler ise su isimlerden olusuyor:
Ömer Tas, Erkan Doyduk, Mehmet Kürsat Öner, Murat Üstünol ve Mutlu Dalbudak.
2013-2014 sezonunda klasman yükselen hakemler ise söyle:
BAL Ligi Emre Alay ve Ersin Yetkin. BAL Ligi Yardimci Hakem Mehmet Ildiz, Baris Akdag, Ayhan Genç. Kadin Klasman Yardimci Hakem Emine Akgünes. Bölgesel Gözlemci Mehmet Adiyaman ve Osman Saribas.