Spor
Giriş Tarihi : 15-02-2021 00:40   Güncelleme : 15-02-2021 00:40

Yeni Malatyaspor Sezonun İlk Kampını Gerçekleştirdi

Yeni Malatyaspor 2020/2021 sezonunun ilk kampını hafta sonu gerçekleştirdi. Yoğun geçen Süper Lig fikstürünün rahatlamasını fırsat bilen Malatya ekibi, Antalyaspor karşılaşmasını fırsat bilerek Antalya’da toplandı.

Yeni Malatyaspor Sezonun İlk Kampını Gerçekleştirdi

 

Antalyaspor maçı öncesi değerlendirmelerde bulunan Hamzaoğlu, takımda ciddi bir eksiğin olmadığını söyledi. Hamzaoğlu, Antalya'da kamp yaparak iyi bir karar verdiklerini söylerken:  "Çalışmalarımız iyi gidiyor. İyi bir karar verdik buraya gelmekle. Çünkü burada hem hava şartları hem zemin uygun. Burada hem daha erken gelip, maça daha dinlenmiş şekilde çıkmamız mümkün olacak. İnşallah Antalya maçında iyi bir sonuçlar ayrılırız. Şu an da eksiğimiz yok. Olcay, Ertaç ve Eray'ın sakatlığı dışında çok ciddi bir sakatlığımız görünmüyor. Karim Hafez ve Wallece'de takıma katıldı." dedi.

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Antalya kampıyla ilgili olarak: "Bu sene takım kamp yapmadı. Kamp yapmadığı için Antalya maçı için bir değişiklik olur dedik. Burada da ciddi bir ortam var. Antalya maçından iyi puanlarla dönmek istiyoruz." dedi. Yeni Malatyaspor'un Youtube kanalına açıklamada bulunan Gevrek: "Bu sene takım kamp yapmadı. Kamp yapmadığı için Antalya maçı için bir değişiklik olur dedik. Burada da ciddi bir ortam var. Antalya maçından iyi puanlarla dönmek istiyoruz. En kötü bir puanla dönmek istiyoruz. Tabi ki her maça galibiyet için çıkıyoruz. Şu anda 29 puanla 10. sıradayız. Daha iyi olabilirdik. 17 maç var ve daha yolumuz uzun. Maç maç gidiyoruz. Antalya maçını düşüneceğiz. Ama bu sezon iyi bir yerde bitireceğiz. Moraller güzel, iyi de bir takımımız var. İyi bir yerde bitirmek ve ekonomik anlamda hedeflerimiz var. Yayıncı kuruluş indirim yaptı ve bu Anadolu kulüpleri için ciddi sıkıntı. Bunun için kaynaklar bulmaya çalışıyoruz. Yeni Malatyaspor Malatya'nın marka değeridir. Malatyaspor ligdeyse Malatya'da süper ligdedir. Bunun için herkesin elini taşın altına koyması gerekir. Biz elimizden geleni yapıyoruz. Beraber başardığımız çok şeyler var. 2 kere şampiyonluk yaşadık, UEFA'ya gittik. Üzüldüğümüz anlarda oldu. Ama 7 senede gururlandık. Taraftarlarımızda takıma sahip çıksın. 17 maç sonunda iyi bir yerde bitireceğiz. " dedi.

Ebubekir Atilla