Malatya
Giriş Tarihi : 26-10-2015 15:59   Güncelleme : 26-10-2015 15:59

Yemde KDV’yi kaldiriyoruz

AK Parti Milletvekili Mustafa Sahin, Kirmizi Et Üreticileri Birligi’ne yaptigi ziyarette önemli açiklamalarda bulundu. Gübre ve yemde sifirlayacaklari KDV’nin gidaya indirim olarak yansiyacagini belirten Sahin, “Böylece hem vatandas hem de üretici kazanacak” dedi.

Yemde KDV’yi kaldiriyoruz

Kirmizi Et Üreticileri Birligi, Niyazi Misri Vakfi ve Milli Türk Talebe Birligi’ni ziyaret eden Sahin, 7 Haziran seçimlerinde kendilerine sitem eden vatandaslarin su anda dua ettiklerini belirterek, milletin yeniden istikrar ve tek basina iktidar istediklerini bildirdi.

PROJE KARSILIGI 30 BIN LIRA HIBE

Ilk olarak Kirmizi Et Üreticileri Birligi’ni ziyaret eden Sahin, birlik üyelerinin de yemde ve gübrede KDV’nin kaldirilmasi yönünde taleplerinin bulundugunu animsatarak, AK Parti’nin bu istege duyarsiz kalmadigini vurguladi. Gübre ve yemde sifirlayacaklari KDV’nin gidaya indirim olarak yansiyacagini belirten Sahin, “Böylece hem vatandas hem de üretici kazanacak. Bunun yaninda yine arazileri birlestirerek büyük ölçekli tarim isletmeleri olusturanlara özel destekler verilecek. Genç çiftçilerimize ise proje karsiligi 30 bin lira hibe verilecek” seklinde konustu.

ARKAMIZDA IYI BIR RÜZGAR VAR

Mustafa Sahin daha sonra Niyazi Misri Vakfi ve Milli Türk Talebe Birligi’ni ziyaret etti. Milletin AK Parti'ye dua ettigini ve bunun 1 Kasim'a da yansiyacagini dile getiren Sahin, "7 Haziran seçimlerinde MHP ve HDP rüzgari arkalarina almisti. CHP zaten yillardir nötr kalmis. Kemiklesmis bir oy oranina sahip. Bunu yukariya çikarip, iktidara gelemiyor. Zaten öyle bir dertleri de yok. Olmalari da mümkün degil. Çünkü hiçbir zaman için milletimizin duasini alacak bir durus sergilemiyorlar. Geçen seçimde yine milletimizin HDP'ye MHP'ye vermis oldugu o açik çek, AK Parti'ye göstermis oldugu sari ile kirmizi arasindaki kart, bugün tamamen yerini degistirdi. Bugün AK Parti’mizin arkasinda ciddi bir seçmen rüzgari, destegi var. MHP ile CHP'nin yine arkasinda bakiyorsunuz o rüzgar tamamen kesilmis, belki bir kasirga türündeydi ama devami gelmedi. Durus ve davranislari eminim 1 Kasim seçimlerinde yeni bastan sorgulanacak" dedi.

 

Siyasi hayatlari boyunca hep vatandaslarin dualarina talip olduklarini belirten Sahin, sözlerini söyle sürdürdü: “Insallah bu durusumuzu devam ettirecegiz. Biz buralarda var oldugumuz sürece Allah'in izniyle sizlerin karsilasmis oldugu sorunlar noktasinda da çözülmeyen hiçbir sorun birakmayana kadar gecemizi gündüzümüze katmak zorundayiz.”