DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Öznur Günata
Öznur Günata
Giriş Tarihi : 10-04-2021 20:30

Türk Polis Teşkilatında Koskoca 176 Yıl

Türk Polis Teşkilatının 176. Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası geldi çattı

Bu günün anlam ve önemi kelimelerle ifade edilir ama tam anlamıyla tarif edilemez.

 Bu günlere kolay kolay gelmedik ülke olarak.

 Engebeli yollardan geçtik, çetin savaşlar verdik ve hala da maalesef günümüzde de vermeye devam ediyoruz. Hiç bıkmadan, usanmadan.

 Çünkü biliyoruz ki vatansız ülke olmaz, bağımsız ülke olmaz.

İşte bu zorlu süreçte her daim bizimle yol kat eden Türk Polis Teşkilatımız var.

Yılmadan, usanmadan ülkeyi iç ve dış tehditlere karşı koruyan.

Bu uğurda hatta can bile veren.

Bilgi ve tecrübesiyle, bağımlılığıyla ve üstün bir vazife anlayışıyla görevini güçlü bir şekilde sürdürmeye elinden gelen gayretle devam eden Türk Polis Teşkilatı Koskoca 176 Yılı geride bıraktı. 

 Yola başlarken çıktığı aynı karalılıkla yola devam eden ve devam edecek olan Türk Polis Teşkilatı bu sebeple kendilerinin olan bu günde en büyük övgüyü almayı hak ediyor.

Çünkü vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin huzur içerisinde yaşaması, can ve mal güvenliğimizin temini için gece gündüz demeden, her türlü şartta büyük bir özveriyle görevlerini yapmaktadırlar.

Bunu da en bariz ülke başına gelen her türlü darbe, suç teşkil edecek durumlarda, her türlü saldırılarda gördük ve görmeye devam ediyoruz.

Vatanımızın bütünlüğünü ve milletimizin huzurunu temin yolunda görev ifa ederken şehadet şerbeti içen polislerimize Cenab-ı Hak’tan rahmet, kahraman gazilerimize sağlık ve afiyetler diliyorum.

Bu vesileyle bu haftaki köşemde Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ıncı kuruluş yıldönümünü ele almak istedim.  Bu özel günde öncelikle devletimizin hiç bir zaman savunmasız kalmamasını diliyor hep iç ve dış düşmanlara karşı başarılarının devamını diliyor bu kapsamda da tüm Türk Polis Teşkilatının 176. Kuruluş Yıldönümünü ve Polis Haftası’nı tebrik ediyor, görevlerinde üstün başarılar diliyor, aileleriyle birlikte de sağlıklı ve mutlu ömürler temenni ediyorum.  

İyi ki varsınız Türk Polis Teşkilatının değerleri üyeleri…

İYİ Kİ VARSINIZ!

 

NELER SÖYLENDİ?
@
E-GAZETE
28.04.2021
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Malatya Haber bayan esc istanbul ümraniye esc istanbul esc kızlar şirinevler esc bayan halkalı esc beylikdüzü esc avcılar esc şişli esc kagithane esc kadıköy esc istanbul türbanlı esc bayan başakşehir esc esc bayan esc bayanlar