DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Abdulvahap Kaygusuz
Abdulvahap Kaygusuz
Giriş Tarihi : 13-03-2021 12:03
Güncelleme : 13-03-2021 13:53

Tıp Bayramınız Kutlu Olsun

Değerli Sağlık çalışanlarımız,

Doktorlarımız, Hemşirelerimiz, Sağlık Çalışanlarımız,

Sağlık alanında bizlere hizmet sunan değerli insanlarımız.

Tıp Bayramınız Kutlu Olsun.

Son bir yıldır meydana gelen pandemi nedeniyle, kendi evlatlarının virüs bulaşır korkusuyla, annesinden, babasından kaçtığı, anne ve babanın evladından kaçtığı bir ortamda özveriyle hizmet veren tüm sağlık çalışanlarımız tıp bayramınız kutlu olsun.

Sosyal haklarmış, maaş artışıymış, döner sermayede ellerine geçen paraymış, hatta ve hatta kendi sağlıklarıymış, bunların hiçbirini düşünmeden 7/24 çalışan, hizmet sunan sağlık çalışanları bayramınız kutlu olsun.

Burada Kuran-ı Kerimde yer alan Abese Süresinin 34-37 ayetlerinde zikredilen bir ifade var.  Gerçi kıyamet gününü anlatıyor. Ama şu an içinde yaşadığımız durumu o kadar güzel ifade ediyor ki. Ayet mealinde; “İşte bu anda artık kimse kimseyi sormayacak; anne, baba, evlat, kardeş, karı, koca hepsi birbirlerinden kaçmaya başlayacaklardır. "Kişi o gün, kendi kardeşinden kaçar; Annesinden ve babasından, eşinden ve çocuklarından. O gün, onlardan her birisinin kendine yetecek bir işi vardır” deniliyor.

Evet, Şu andaki tıp alanında çalışanlarımızın durumu da bundan ibaret. Çocuklarının dahi kendilerinden kaçtığı Covid 19 hastalarına özveriyle bakan tedavi eden sağlık çalışanlarımızı tekrar kutluyorum.

Burada özellikle benim rahatsızlığım esnasında, bana özveriyle destek veren bazı hekimlerimizin de adını anmadan geçemeyeceğim. Başta İl Sağlık Müdürümüz Prof.Dr. Recep Bentli, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet Kızılay,  MEAH Başhekimi Prof.Dr. Erdal Aktürk, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Kardiyoloji bölümünden Prof. Dr. Ramazan Özdemir, Yeşilyurt Devlet Hastanesi Başhekimi, Doç. Dr. Erhan Berk, TOTM Nefroloji Bölümü Uzmanı Doç. Dr. Özkan Ulutaş ve  Doç. Dr Muhammet Reha Çelik, ve Malatya Tabib Odası Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Erol Karaaslan ’in sahsında hizmet sunan tüm sağlık çalışanlarının da tıp bayramlarını da gönülden kutluyorum.

NELER SÖYLENDİ?
@
E-GAZETE
28.04.2021
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Malatya Haber bayan esc istanbul ümraniye esc istanbul esc kızlar şirinevler esc bayan halkalı esc beylikdüzü esc avcılar esc şişli esc kagithane esc kadıköy esc istanbul türbanlı esc bayan başakşehir esc esc bayan esc bayanlar