Malatya Sonsöz Gazetesi – Malatya'nın En Çok Okunan Gazetesi - Malatya Haber
HV
02 TEMMUZ Cumartesi 21:06
Advert

Advert

Yatay ve Düşey İşaretleme Çalışmaları Sürüyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi yaya ve araç trafik güvenliğini en üst seviyede sağlamak amacıyla İl genelinde başlatmış olduğu yatay ve düşey işaretleme çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Genel
Giriş Tarihi : 16-06-2022 17:25
Yatay ve Düşey İşaretleme Çalışmaları Sürüyor

Büyükşehir Belediyesi şehir genelinde trafik güvenliğini arttırmak araçların düzenli bir şekilde ulaşımlarını sağlamak için yol çizgi, figür ve levhalama çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda asfaltlama çalışmalarının tamamlandığı Darende İlçesi Günerli Mahallesi Grup yolunda yatay ve düşey işaretleme çalışmaları gerçekleştirildi.

Yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür eden Günerli Mahalle Muhtarı İbrahim Yılmaz, “Levhalama çalışmalarımızın akabinde yol çizgi çalışmalarımızda ekipler tarafından yapıldı. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

Darende İlçesi Günerli Mahallesindeki çalışmaları yerinde inceleyen Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Sığırcı yaptığı açıklamada, “Malatya merkeze 120 km uzaklıkta bulunan Darende İlçesi Günerli Mahallesinde Büyükşehir Belediyemiz tarafından başlatılan yatay ve düşey işaretleme çalışmaları tamamlandı. Yol ve Altyapı Daire Başkanlığı tarafından yapımı tamamlanan yollarımızda Ulaşım Hizmetleri Dairesi olarak yatay ve düşey işaretlemeler yapılmakta. Çalışmalarımıza Malatya genelinde devam ediyoruz. Çalışmalarımız sırasında bizlerin yanında olan muhtarımıza teşekkür ediyorum. Her zaman yanımızda olan ve bizlerden desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan’a da teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. >>HABER MERKEZİ

 

 

 

Hanife YiğitHanife Yiğit

YORUMLAR