Malatya Sonsöz Gazetesi – Malatya'nın En Çok Okunan Gazetesi - Malatya Haber
HV
04 TEMMUZ Pazartesi 00:44
Advert

Advert

Yalçın, “Elimizi Değil Gövdemizi Taşın Altına Koyacağız”

Doğru Parti Malatya İl Başkanı Ahmet turan Yalçın ve parti üyeleri Malatya Sonsöz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ali Er’i ziyaret etti. Burada açıklamalarda bulunan Yalçın,” Memleket için, bu ülke için ne yapılması gerekiyorsa bizim için a veya b önemli değil, önemli olan ülkemizi, vatanımız. Bunun için elimizi değil, gerekirse gövdemizi de taşın altına koyacağız. Biz bunun için yola çıktık.” dedi

Malatya
Giriş Tarihi : 10-06-2022 17:56
Yalçın, “Elimizi Değil Gövdemizi Taşın Altına Koyacağız”

Doğru Parti Malatya İl Başkanı Ahmet Turan Yalçın beraberinde İl Başkan Vekili Orhan Timuçin, Kadın Kolları Başkanı Asuman Sevinçhan ve Kale İlçe Başkanı Mehmet Hanifi İşduyar ile birlikte Gazetemiz imtiyaz sahibi Ali Er’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Partisinin kuruluş gayesi ve Malatya’da yürüttükleri çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulunan Yalçın, ” Genel Başkanımız Rifat Serdaroğlu’nun liderliğinde partimizde faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Türkiye genelinde yaklaşık 45 vilayete yakın kongrelerimiz yapıldı. Partimiz kurulalı 2 yıl oldu. Daha önce Çoban Ateşi hareketi olarak yola çıkmıştık. Bunu partiye dönüştürdük. Malatya’da Battalgazi, Yeşilyurt, Akçadağ, Kale ve Yazıhan olmak üzere 5 ilçemizin ilçe başkanlığını kurduk. Memleket için, bu ülke için ne yapılması gerekiyorsa bizim için a veya b önemli değil, önemli olan ülkemizi, vatanımız. Bunun için elimizi değil, gerekirse gövdemizi de taşın altına koyacağız. Biz bunun için yola çıktık.  Malatya’da olduk ve Malatya’yı temsil etmek için yola çıktık. Geçtiğimiz cumartesi yaşadığımız bir olaya da şahit olduk. Halk dilinde basit, bizim dilimizde basit bir olay değil. Malatya’yı ülkemizi böyle önüne gelen kişilere bıraktığınız zaman yarınımız olan gençlerimiz geleceği olmaz. Gençlerimizin geleceğinin olmadığı an, ülkenin de geleceği olmaz. Biz gençlerimize bir şeyler bırakabilmeliyiz. Bir eser bırakabilmeliyiz. Bizim için önemli olan Malatya’da taşı taşın üstüne koyarak gençlerimize, yarınlarımızı temsil edecek, ülkemizi temsil edecek gençlerimize bir şeyler miras bırakabilirsek ne mutlu bize. Malatya Sonsöz Gazetesi imtiyaz sahibi Ali Er beyefendiyi ziyaret ettik. Kendilerine Malatya’da taraf tutmadan her siyasi görüşe ses verdikleri için teşekkür ediyoruz.” dedi.

Sonsöz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ali Er ise, Doğru Parti Malatya İl Başkanı Ahmet Turan Yalçın ve teşkilatının gerçekleştirmiş olduğu bu nezaket ziyaretinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

>> Ebubekir Atilla 

Hanife YiğitHanife Yiğit

YORUMLAR