Spor
Giriş Tarihi : 27-09-2021 18:33   Güncelleme : 27-09-2021 18:33

Voleybol Aday Hakem Semineri Tamamlandı

Yeşilyurt Belediyesinin ev sahipliğinde Malatya’da gerçekleştirilen Türkiye Voleybol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Voleybol Aday Hakem Seminerine katılan MHK Yetkilileri, Eğitmenler ve Hakem Adayları, gösterilen misafirperverlik ve ilçeye kazandırılan sosyal ve kültürel yatırımlardan dolayı Yeşilyurt Belediyesine teşekkürlerini sundu.

Voleybol Aday Hakem Semineri Tamamlandı

Türkiye Voleybol Federasyonu Merkez Hakem ve Gözlemciler Kurulu tarafından organizasyonu yapılıp 24 ile 26 Eylül tarihleri arasında Yeşilyurt Belediyesi Gedik Kültür Merkezi Konferans Salonunda gerçekleşen eğitim toplantılarına Türkiye’nin farklı kentlerinden gelen 80 hakem adayı katıldı.

Üç gün süren teorik eğitimleri, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ait Merkez Spor Salonundaki saha çalışmalarıyla tamamlayan Merkez Hakem Kurulu Yetkilileri, Eğitmenler ve farklı kentlerden gelen voleybol aday hakemlerini ağırlamaktan mutlu olduklarını ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Nogay, Yeşilyurt Belediyesi olarak önemli bir organizasyona daha başarıyla ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. >> HABER MERKEZİ