Genel
Giriş Tarihi : 01-10-2021 18:11   Güncelleme : 01-10-2021 18:11

Vatanseverler Derneği Sünnet Şöleni Düzenledi

Vatanseverler Gençlik Eğitim Ve Kültür Derneği, Tarafından düzenlenen ve 30 Çocuğun sünnet edildiği “ Sünnet Şöleni ” büyük bir organizasyonla gerçekleştirildi.

Vatanseverler Derneği Sünnet Şöleni Düzenledi

Düzenlenen “ Sünnet Şöleni ” Programı Malatya İl Müftülüğünde görevli Şube Müdürü Mustafa Küçükaslan’ın Kuran-i kerim tilavet okuması ve dualar ile başladı.

Açılış konuşmasını yapan Vatanseverler Gençlik Eğitim Ve Kültür Derneği Genel Başkanı Ayşe Alpaslan, “Bu güzel günümüzde bizleri yalnız bırakmayan ve buraya kadar gelerek sünnet olan çocuklarımızın alilerine destek olan tüm misafirlerimize şahsım ve tüm ekibim adına teşekkür ediyorum. Bizler büyük bir aileyiz. Her birimiz bu ailenin bir ferdi olarak sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Burada 30 çocuğumuzun ve ailelerinin mutluluğuna hep birlikte şahit olmaktayız. Bizlere bu güzel ve anlamlı günü yaşatan başta yol arkadaşlarıma, bizlere maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen tüm hayır sahiplerine, buraya kadar gelen tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. Özellikle bu güzel organizasyonun gerçekleşmesinde büyük emeği olan Altın Konak Düğün Sarayın yönetim kurulu başkanı Ali AYDIN, bey ve buradaki tüm görevli kardeşlerimize şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.” dedi.

A. Nihat Yavuz