Genel
Giriş Tarihi : 20-08-2021 15:51   Güncelleme : 20-08-2021 15:59

Varol ve Küçük Ailelerinin Mutlu Günü

Eski Erenli Belediye Başkanı ve İş İnsanı İrfan Varol’un kızı Sedanur Varol ile Uğur Küçük dünya evine girdi.

Varol ve Küçük Ailelerinin Mutlu Günü

Kuranı Kerim tilaveti ile başlayan düğün töreninin ardından gerçekleştirilen nikah merasimi ile genç çift bir ömür boyu beraberlik için “Evet” dedi. Malatya’da Rose Garden Kır Düğün Salonu’nda gerçekleşen törende genç çiftin nikah şahitliklerini Malatya Eski Milletvekili Ömer Faruk Öz, Malatya Eski Milletvekili Mücahit Fındıklı, Adıyaman Eski Milletvekili Mehmet Erdoğan, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Başbakanlık Eski Müşaviri Mehmet Şahin, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Karataş, Eski Yaygın Belediye Başkanı İrfan Karataş yaptı.

Genç çiftin, “Bir ömür beraberliğimiz için Evet derken siz değerli dostları da aramızda görmekten onur duyarız” mesajı ile yaptığı davete Malatya ve çevre illerden bürokratlar, iş insanları, daire müdürleri, kurum temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Düğün merasimi sonrası misafirlerini uğurlayan Uğur Küçük ’ün babası Ahmet Küçük,” Evlatlarımızın bu mutlu gününde bizleri yalnız bırakmadıkları için tüm protokole, aile dostlarımıza ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Efendimiz (sav) şöyle buyurmuştur, ‘Evlenen, imanın yarısını tamamlamış olur, kalan yarısı hakkında ise Allah'tan korksun!’ diye. Peygamber hadisini gerçekleştiren ve yuva kuran çocuklarımıza da bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Yuva kurmak isteyen tüm gençlerimize de rabbim kolaylıklar versin. İnşallah gençlerimiz Peygamber hadisini yerine getirerek güzel bir yuva kurar.” dedi.

Gelin Sedanur Varol’un babası Eski Erenli Belediye Başkanı ve İş İnsanı İrfan Varol ise,” Bu mutlu günde evlatlarımızın sevincine şahitlik ettik. Rabbim bir ömür boyu mutluluklar nasip etsin. Bizleri yalnız bırakmayan değerli misafirlerimize teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Bu mutlu günde kendilerini yalnız bırakmayan misafirlere teşekkür eden Sedanur ve Uğur Varol çifti,” Hayatımızın en mutlu gününü yaşadık. Çok mutluyuz. Bu anı ölümsüzleştirmek ve gelecekte fotoğraflara baktığımızda mutluluğumuzu tazelemek için aile dostlarımızı düğünümüze davet ettik. Ve gördük ki tüm misafirlerimiz davetimize icabet ettiler. Şimdi ise düğün sonrası valizimizin içerisine kucak dolusu anılarımızı koyacağız. Hatırı sayılır ve çok değerli misafirlerimize tekrar teşekkür ediyoruz.” sözlerini kullandı.

Ebubekir Atilla