Malatya
Giriş Tarihi : 21-02-2018 18:11   Güncelleme : 21-02-2018 18:11

Vali Kaban Kentteki Kurum Ziyaretlerini Sürdürüyor

Vali Ali Kaban, kurum ve kurulus ziyaretleri kapsaminda Devlet Su Isleri 9. Bölge Müdürlügü 92. Sube Müdürü Arif Tüfekçi’yi ziyaret etti

Vali Kaban Kentteki Kurum Ziyaretlerini Sürdürüyor

Devlet Su Isleri (DSI) 92. Sube Müdürü Tüfekçi’yi müdürlük makaminda ziyaret eden Vali Ali Kaban’ i Müdür Tüfekçi ve personeli karsiladi. Vali Kaban burada Müdürlügün Malatya’daki çalismalari ve yürütülen projeleri ile ilgili bilgiler aldi. Vali Kaban 92.Sube Müdürlügü ziyareti sonrasi, Mobilyacilar Odasi Baskani Seyho Ilbegi ve Minibüsçüler Odasi  Baskani Mesut Ince’yi ziyaret etti. Odalarin çalismalari hakkinda bilgiler alarak esnafin sorun ve sikintilarini dinledi.

 VALI KABAN GÖREVDE BASARILAR DILEDI

Daha sonra Vali Kaban, Malatya Egitim Vakfi Baskani Necdet Narin’i ziyaret etti. Burada kendisini MEV Baskani Narin ve vakif üyeleri karsiladi. Vali Kaban, vakif çalismalari ve faaliyetleri hakkinda bilgiler alarak baskan ve üyelerle bir süre sohbet etti. Kentteki kurum ziyaretlerini devam ettiren Vali Kaban bu kapsamda Il Saglik Müdürü Doç. Dr. Recep Bentli ve Gençlik ve Spor Il Müdürü Sadi Findikli’ya da ziyarette bulundu. Kurum çalismalari hakkinda bir süre görüsen Vali Kaban, görevlerinde basarilar dileyerek buradan ayrildi.