Malatya
Giriş Tarihi : 29-06-2016 18:15   Güncelleme : 29-06-2016 18:15

Vali Emniyet Müdürlügünü Ziyaret Etti

Vali Toprak daha sonra iade-i ziyaretleri kapsaminda da Il Emniyet Müdürlügünü, Yesilyurt Belediye Baskanligini ve Kaymakamligi ziyaret etti

Vali Emniyet Müdürlügünü Ziyaret Etti

Il Emniyet Müdürlügünde Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Müdür Yardimcilari ve Sube Müdürleri tarafindan karsilanan Vali Toprak, Trafik Tescil Sube Müdürlügü ve Pasaport Sube Müdürlüklerini ziyaret ederek burada islem yaptiran vatandaslarla görüserek sohbet etti. Görevli Personeller ile de görüsen Vali Toprak yapilan islemler hakkinda bilgi aldi. Il Emniyet Müdürlügü makam katinda bayan polis memurlari tarafindan çiçekle karsilanan Vali Toprak kendilerine tesekkür ettikten sonra Seref Defterini imzalayarak katta bulunan Sehit Panosunu da inceleyerek Emniyet Müdürü Urhal’dan sehitler hakkinda bilgi aldi ve daha sonra sehitlere rahmet diledi. Emniyet Müdürü Urhal’in makaminda bir süre görüsen Vali Toprak, müdür Urhal’a tesekkür ederek nezdinde tüm çalisanlarina basarilar diledi.

YASLI BIR VATANDASI ARACIYLA SEHIR MERKEZINE BIRAKTI

Emniyet Müdürlügü ziyaretinin ardindan Yesilyurt Belediye Baskanligini ziyaret eden Vali Toprak’i Belediye Baskani Haci Ugur Polat, Baskan Yardimcilari ve Belediye çalisanlari karsiladi. Baskan Polat ve beraberindekiler ile bir süre sohbet eden Vali Toprak Yesilyurt’un çok güzel bir ilçe oldugunu, güzel gelismelerin oldugunu ve mevcut güzelliklere de hep birlikte daha da güzellikler katmaya edeceklerini belirtti. Baska Polat’tan yapilan çalismalar hakkinda bilgi alan Vali Toprak ziyareti anisina belediye önünde fotograf çektirdikten sonra burada bulunan vatandaslarla da sohbet etti. Belediyede islemlerini tamamlayarak ilçe merkezine gidecek olan yasli bir vatandasla da sohbeti sonrasi onu da aracina alarak Yesilyurt Kaymakamligina hareket etti. Yol boyunca sohbet ettigi yasli vatandasi ilçe merkezinde indirdikten sonra Yesilyurt Kaymakamligini ziyaret eden Vali Toprak’i Ilçe Kaymakami Nesim Babahanoglu ve daire müdürleri karsiladi. Hükümet binasi içerisinde incelemelerde bulunan Vali Toprak Ilçe Kaymakami Babahanoglu’ndan makaminda ilçe hakkinda brifing aldiktan sonra ilçeden ayrildi.