Spor
Giriş Tarihi : 23-11-2017 17:03   Güncelleme : 23-11-2017 17:03

Uzun Kuyruklar Olustu

Süper lig 13.haftada Besiktas’i sahasinda misafir edecek olan E.Yeni Malatyaspor hazikliga devam ediyor. Malatyali vatandaslarda Malatya’da Besiktas’i agirlamaya hazirlaniyor. E.Yeni Malatyaspor Kulübü'nden edinilen bilgilere göre 18 bin 500 bilet satildi

Uzun Kuyruklar Olustu

Süper Lig’in 13. haftasinda 25 Kasim Cumartesi günü Malatya’da oynanacak E. Yeni Malatyaspor - Besiktas maçinin biletlerinin tükenmek üzere oldugu belirtildi.

Sampiyonlar Ligi'nde grubunda lider olarak bir üst tura çikmayi garantileyen Besiktas’i agirlayacak olmanin heyecaninin yasandigi Malatya’da, cumartesi günkü maç öncesinde müsabaka biletlerinin büyük bölümünün tükendigi bildirildi. E.Yeni Malatyaspor Kulübü'nden edinilen bilgiye göre, 18 bin 500 biletin satildigi, maç gününden önce de tüm biletlerin tükeneceginin öngörüldügü belirtildi. Basin tribünü, localar ve protokol disinda 25 bin koltugun satisa sunuldugu Malatya Stadi’nda maç gününe kadar en az 5 özel locanin da kullanilabilecek duruma getirilecegi ifade edildi.

E.Yeni Malatyaspor - Besiktas maçi biletleri internet disinda, Inönü Stadi ve Eski Belediye Meydani’ndaki giselerden de satiliyor.