Eğitim
Giriş Tarihi : 11-02-2021 12:10   Güncelleme : 11-02-2021 12:10

Uzaktan Eğitimin Nabzı Anket İle Ölçülecek

Malatya İnönü Üniversitesi tarafından akademisyenler ve öğrenciler için uzaktan eğitimle ilgili anket yapılıyor. İnternet ortamında yapılan ankete verilecek cevaplar süreçteki sorunların tespit edilerek giderilmesi amacıyla kullanılacak.

Uzaktan Eğitimin Nabzı Anket İle Ölçülecek

İnönü Üniversitesi tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Bildiğiniz üzere küresel çapta yaşanan Covid-19 virüs salgını nedeniyle Yüksek Öğretim Kurulunun aldığı kararlar doğrultusunda 2020-2021 Güz yarıyılında üniversitemizin tüm örgün programlarında ALMS ortamında senkron (eş zamanlı) ve asenkron (eş zamansız), bikron olarak yürütülmek üzere Uzaktan Öğretime geçilmiştir. Bu anket çalışması uzaktan öğretim uygulamalarıyla ilgili siz değerli akademisyen ve öğrencilerimizin görüşlerini almak amacıyla geliştirilmiştir. Ankete vereceğiniz cevaplar süreçteki sorunların tespit edilerek giderilmesi amacıyla kullanılacaktır. Anketin hiçbir yerinde kimliğinizle ilgili bir bilgi sorulmamaktadır, dolayısıyla soruları tüm samimiyetinizle cevaplamanızı rica ederiz” denildi.
İnternet ortamında yapılan ankete verilecek cevaplar süreçteki sorunların tespit edilerek giderilmesi amacıyla kullanılacak.
Anket ile ilgili ayrıntılı bilgi İnönü Üniversitesi web sitesinden öğrenilebilecek.