Malatya
Giriş Tarihi : 03-06-2014 18:38   Güncelleme : 03-06-2014 18:38

Üreticiler Akin’i kutladi

AK Parti Battalgazi Merkez Ilçe Baskani Osman Güder, Malatya Kirmizi Et Üreticileri Birligi Baskani Mehmet Taneli, Malatya Süt Üreticileri Birligi Aziz Kurtoglu ve Canli Hayvan Pazari Dernegi Baskani Ramazan Kirma, Malatya Büyüksehir Belediyesi Kültür AS Genel Müdürü Sabri Akin’i kutladi

Üreticiler Akin’i kutladi


AK Parti Battalgazi Merkez ilçe Baskani Osman Güder, “Genel müdürümüze hayirli olsun diyoruz. Yillardir tanidigim, özellikle TARSIM’de basarilara imza atmis Sabri Akin’in genel müdür olarak Kültür AS’nin basinda daha güzel islere imza atacagindan eminiz” dedi.

Malatya Kirmizi Et Üreticileri Birlik Baskani Mehmet Taneli, Kültür AS Genel Müdürlügüne atanan Sabri Akin’a hayirli olsun dileklerinde bulunarak, “Kültür AS’ye atanan Genel Müdürümüz Sabri Akin Malatya’da uzun yillar TARSIM Bölge Müdürlügü olmak üzere birçok alanda güzel hizmeti olmus basarili bir isim. Insallah Kültür AS Genel Müdürü olarak ta çok güzel hizmetler sunacagina eminiz. Bilgi, birikim ve tecrübesini genel müdürü oldugu Kültür AS’de hizmete dönüstüreceginden eminiz. Hayirli olsun diyoruz” diye konustu.

Kültür AS Genel Müdürü Sabri Akin ise, çitayi bir üst seviyeye nasil çikaririz mücadelesini yapacaklarini belirterek, sunlari aktardi: “Bu makamlara hizmet için geldik. Inaniyorum ki sizlerle birlikte istisarelerle, kanaat önderlerimiz olsun, Sivil Toplum örgüt temsilcilerimizin yöneticileri olsun herkesle diyalog içerisinde görüslerinizi alarak hizmetlerimizi yapacagiz. Burada kazanan Malatya olacak. Kültür AS üstlendigi misyonuyla bölgesinde ve Türkiye’de büyük organizasyonlara ev sahipligi yapan bir kurulus. Insallah daha üst seviyelerde fuarlarla Malatya’nin bir fuarlar sehri olmasi için hizmet çitasini yükseltme çabalarimizi sürdürecegiz. Bunlari yaparken de sizlerle birlikte istisareler ederek gerçeklestirecegiz.”