Ekonomi
Giriş Tarihi : 04-05-2015 19:41   Güncelleme : 04-05-2015 19:41

Üniversite – Sanayi Isbirligi

Inönü Üniversitesi Sürekli Egitim Uygulama ve Arastirma Merkezi ile ILSAN Tekstil arasinda yapilan anlasma ile “Üniversite-Sanayi Isbirligi” kapsaminda ILSAN Tekstil yöneticilerine liderlik, iletisim ve kisisel gelisim konularinda 40 saatlik bir egitim verildi

Üniversite – Sanayi Isbirligi

Inönü Üniversitesi Sürekli Egitim Uygulama ve Arastirma Merkezi ile ILSAN Tekstil arasinda yapilan anlasma ile “Üniversite-Sanayi Isbirligi” kapsaminda ILSAN Tekstil yöneticilerine liderlik, iletisim ve kisisel gelisim konularinda 40 saatlik bir egitim verildi. Inönü Üniversitesi Iktisadi ve Idari Bilimler Fakültesi ile Iletisim Fakültesi Ögretim Üyeleri tarafindan verilen bu egitime katilan ve söz konusu egitimi basari ile tamamlayan ILSAN Tekstil yöneticileri “Katilim Belgesi” almaya hak kazandi.

Katilim Belgesi almaya hak kazanan yöneticilere bu belgelerin takdimi için Inönü Üniversitesi Iktisadi ve Idari Bilimler Fakültesi “Ahmet Naim Akman” konferans salonunda bir tören düzenlendi. Ayrica törene katilan ILSAN Tekstil Yönetim Kurulu Baskani Sadullah Ilicak töreni izleyen ögrencilerle; “is hayatinin üniversite mezunu ögrencilerden beklentileri” konulu bir söyleside bulundu. Samimi bir ortamda gerçeklesen egitim gerek Üniversite ögrencilerinin gerekse de katilimcilarin yogun ilgisiyle karsilandi.