Spor
Giriş Tarihi : 22-12-2014 18:12   Güncelleme : 22-12-2014 18:12

Ugur ile yollar ayrildi

Takimin takviyesi için harekete geçildi Mustafa Ugur ile yollar ayrildi

Ugur ile yollar ayrildi


Yeni Malatyaspor’da ilk yarinin son haftalarinda yasanan basarisiz sonuçlarin ardindan Sari-kirmizili takimda bir seri tedbir almaya basladi. Baskan Adil Gevrek Teknik Direktör Mustafa Ugur ile yollari ayirdiklarini açikladi.

Istanbul’da bulunan Yöneticilerle bir araya gelen Baskan Adil Gevrek takimda yasanan gelismeler karsisinda radikal önlemler alma karari aldi. Teknik Direktör Mustafa Ugur Istanbul’a çagrilarak takim hakkinda önerileri ve düsünceleri alindiktan sonra karsilikli olarak anlasilip Mustafa Ugur ile yollarin ayrilmasina karar verildi. Baskan Adil Gevrek sosyal medya araciligiyla yaptigi duyuruda “Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu olarak Mustafa Ugur hocayla karsilikli anlasip yollarimizi ayirmis bulunmaktayiz hayirlisi olsun” dedi.

Asbaskan Nusret Öncü de Teknik Direktör Mustafa Ugur ile yollari ayirdiklarini belirterek yeni Teknik Direktörlerle görüsmeye basladiklarini ifade etti.

GÖRÜSMELER YAPILIYOR

Yeni Malatyaspor Baskani Adil Gevrek takimin basina gelecek Teknik Direktör konusunda görüsmeler yaptiklarini ve kisa sürede anlasacaklarini ifade etti. Bu arada yeni Teknik direktör gelene kadar görüsülmekte olan 3 futbolcunun durumu da gelecek Hocanin göreve baslamasina birakildi.

PTT.1. LIGDEN HOCA ILE GÖRÜSÜLÜYOR

Yeni Malatyaspor Baskani Adil gevrek, takimi sampiyonluga kavusturacak kadroyu göreve getireceklerini belirterek bu kararlari almak zorunda olduklarini ifade etti. Yeni Malatyaspor’un göreve getirecegi teknik direktör konusunun en geç Çarsamba gününe kadar çözülecegi belirtilirken Yeni Malatyaspor Baskani Adil Gevrek’in PTT. 1 Ligde görev yapan bir Teknik Direktör ile görüstügü ve son durumun bu gün netlesecegi haber alindi.  

Öte yandan çok sayida is adami Baskan Adil Gevrek’e destek olmak için Istanbul’da bir araya gelerek güçlü bir kadro için destek olacaklarini ifade ettiler.