Malatya Sonsöz Gazetesi – Malatya'nın En Çok Okunan Gazetesi - Malatya Haber
HV
28 MAYIS Cumartesi 23:40
Advert

Advert

U-18 Takımını Kahramanmaraş’a Uğurladı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 12 ile 15 Mayıs günleri arasında Kahramanmaraş’ta düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası U-18 Birinci Kademe Turnuvası için hazırlıklarını tamamlayan  Yeşilyurt Belediyespor U-18 Takımını yolcu etti.

Spor
Giriş Tarihi : 11-05-2022 18:35
U-18 Takımını Kahramanmaraş’a Uğurladı

Malatya U-18 Amatör Küme Gençler Futbol Ligini namağlup şampiyon tamamlayan Yeşilyurt Belediyespor U-18 Takımı, Hatay, Gaziantep, Kilis, Adana ve Kayseri’den katılım gösterecek U-18 Takımlarıyla Türkiye Şampiyonası U-18 Birinci Kademe Turnuvasında karşı karşıya gelecek.

Kahramanmaraş’ta Malatya’yı en iyi şekilde temsil etmeyi hedefleyen Yeşilyurt Belediyespor U-18 Futbol Takımı İdarecileri, Antrenörleri ve Futbolcuları, yolculuk öncesinde Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ile bir araya geldiler.

Yeşilyurt Belediyesi Hizmet Binasına gelen Yeşilyurt Belediyespor U-18 Futbol Takımı Kafilesine başarılar dileyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, genç futbolculara sonuna kadar güvendiklerini söyledi.

Kahramanmaraş’tan güzel sonuçlar beklediklerini söyleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Malatya U-18 Amatör Küme Gençler Futbol Ligini namağlup şampiyon tamamlayarak göğsümüzü kabartan U-18 Futbol Takımımıza Kahramanmaraş’ta düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Turnuvası için başarılar diliyorum. Genç takımımızın Malatya’da elde ettikleri başarıların aynısını ülkemizin farklı kentlerinden gelecek olan takımlar karşısında göstereceklerine, Malatya’yı en iyi şekilde temsil edeceklerine yürekten inanıyoruz. Türkiye Şampiyonası 1.Kademe Turnuvasına katılacak takımımızın güzel başarılar elde etmesi için gereken destek ve katkıyı da sunuyoruz. İnşallah verilen bu destekler, futbolcularımızın sahadaki mücadelesiyle birlikte Kahramanmaraş’tan güzel sonuçlar döneriz. Kahramanmaraş’a gitmeden önce bizleri ziyaret eden futbol kafilemizde yer alan herkese hâyırlı yolculuklar diliyorum. Rabbim sağlıklı bir şekilde gidip gelmelerini nasip etsin.” diye konuştu. Çekilen hatıra fotoğrafından sonra Yeşilyurt Belediyespor Kafilesi, Kahramanmaraş’a uğurlandı. >>> HABER MERKEZİ

Hanife YiğitHanife Yiğit

YORUMLAR