Teknoloji
Giriş Tarihi : 06-10-2015 14:20   Güncelleme : 06-10-2015 14:20

Türk Telekom KOBI’lerle bulustu

Türk Telekom Grubu’nun, is dünyasindaki yeni firsatlari ve teknolojinin markalara katkisini aktarmak amaciyla düzenledigi ‘KOBI Dolu Anadolu Teknoloji Bulusmalari’nin ikincisi Malatya’da oldu

Türk Telekom KOBI’lerle bulustu

Türk Telekom Grubu Kurumsal Satis Genel Müdür Yardimcisi Kadir Boysan, “Küçük ve Orta Büyüklükteki Isletmelerimizi (KOBI) teknolojiyle donatiyor, onlari global alanda rekabet edecek düzeye tasiyoruz” dedi.

Bulusmada, konusunda uzman katilimcilar is dünyasinin degisen dinamiklerini anlatti. Ayrica, sürdürülebilir bir sirket olmaya yardimci olacak bilgiler ve bölgenin öne çikan basari hikâyeleri KOBI’lerle paylasildi.

Türk Telekom Grubu’nun, is dünyasinin yeni dinamiklerini ve teknolojinin markalara katkisini aktarmak amaciyla hayata geçirdigi ‘KOBI Dolu Anadolu Teknoloji Bulusmalari’nin bu yilki ikinci duragi Malatya oldu.

Türk Telekom Grubu Kurumsal Satis Genel Müdür Yardimcisi Kadir Boysan, Türk Telekom Grubu’nun entegre yapisini ve yenilenen kurumsal vizyonunu Malatyali KOBI’lerle paylasirken, teknoloji danismani olarak global rekabette bir üst lige yükselmek isteyen tüm sirketlerin yaninda olduklarini vurguladi.

“Teknoloji ve inovasyonla Malatya ekonomisinin gelisimine destek oluyor, KOBI’lerimizi teknolojiyle donatiyoruz”

Müsteri odakli yaklasimlari ile KOBI’lerin sabit ses, genis bant ve mobilde tüm iletisim ihtiyaçlarini tek noktadan karsilayan yegâne adres olduklarini belirten Boysan, “KOBI’lerimiz, sagladiklari istihdam ve gerçeklestirdikleri yatirimlarla ülke ekonomisinin lokomotifi sayiliyor. Türk Telekom Grubu olarak biz de KOBI’lerimizin sahip oldugu gerçek potansiyeli ortaya çikarmayi hedefliyoruz. Onlara yalnizca bugüne degil, yarina da hazir olmalarini saglayacak yeni nesil çözümler sunmaya odaklaniyoruz. Türk Telekom Grubu’nun sundugu iletisim teknolojilerini kullanan yeni nesil sirketler, daha fazla kazanmanin kapilarini araliyor; tasarruf sagliyor, gelirlerini artiriyor, isletme risklerini azaltiyorlar. Bugün, ülkemizin ekonomik anlamda önemli sehirlerinden biri olan Malatya’dayiz. Türk Telekom Grubu olarak Malatya’da fiber home pass sayimiz 13 bini asti. 1. ve 2. Organize Sanayi Bölgelerini fiber alt yapimiz ile donattik. Yeni açilacak 3. Organize Sanayi Bölgemiz içinse gerekli anlasmalari ve planlamalari yaparak çalismalara basladik. Malatya Ticaret ve Sanayi Odasi ile ‘Teknoloji Danismanligi’ protokolü imzaladik. Malatya’da toplam 21 bin KOBI’nin yüzde 90’i Türk Telekom Grubu hizmetlerinden faydalaniyor. KOBI’lerimizin teknolojik ihtiyaçlarini daha da iyi anlayarak, gelisimlerine yön vermeye çalisiyoruz. Malatyali KOBI’lerimizi Türk Telekom Grubu’nun gücüyle, hizmetleriyle büyütüyoruz. Onlari teknoloji ile donatarak global anlamda rekabet edecek düzeye tasiyoruz” dedi.

EN ESKI MÜSTERIYE PLAKET

Marketing Türkiye Genel Yayin Yönetmeni Günseli Özen Ocakoglu’nun moderatörlügünü yaptigi bulusmada yeni nesil is yapis biçimleri, dönemin yükselen degeri e-ticaret gibi konular üzerine ‘Markalar, Vizyonerler ve Trendler’ ile ‘Sürdürülebilirligin Teminati; Yeni Girisimler, Teknoloji, Inovasyon ve E-ticaret’ baslikli konusmalar gerçeklestirildi. Ayrica bölge ekonomisinin baslica markalari Gözde Saglik Grubu Anteks Tekstil Grup basari hikâyelerini KOBI’lerle paylasti.

Etkinlikte Türk Telekom Grubu’nun 175’inci yilina özel olarak, Malatya’nin en eski kurumsal müsterisine Türk Telekom Grubu Kurumsal Satis Genel Müdür Yardimcisi Kadir Boysan tarafindan 175. Yil özel plaketi takdim edildi.

Marketing Türkiye is birligi ile gerçeklestirilen KOBI Dolu Anadolu Teknoloji Bulusmalari Malatya’nin ardindan Trabzon, Konya, Denizli, Eskisehir, Izmir, Afyon ve Istanbul’da KOBI’leri agirlayacak.