Malatya
Giriş Tarihi : 01-03-2018 16:03   Güncelleme : 01-03-2018 16:03

Tüm Malatya’yi Davet Etti

MHP Il Baskanligi 3 Mart’ta planlanan ve Il baskanligi önünde baslayacak olan Milli Birlik ve Beraberlik Ruhu ve Mehmetçige Destek Yürüyüsüne hazirlaniyor. Konuyla ilgili basin açiklamasi yapan MHP Il Baskani Avsar, “Kadin erkek, genç-yasli yüreginde vatan sevgisi olan tüm hemserilerimizi bekliyoruz. Öyle bir milli beraberlik ruhunu gösterelim ki dosta güven, düsmana korku salsin. Öyle bir beraberlik olsun ki yumruk olup düsmanin üzerine balyoz gibi insin.” dedi

Tüm Malatya’yi Davet Etti

M. ALI GÜNAYDIN

3 Martta planlanan Milli Birlik ve Beraberlik Ruhu Ve Mehmetçige Destek Yürüyüsü öncesi basin açiklamasi yapan MHP Il Baskani Bülent Avsar, Il baskanligi önünde baslayacak olan yürüyüse tüm Malatya halkini davet etti. Konuyla ilgili basin açiklamasina MHP Il Baskani R. Bülent Avsar’in yani sira Kadin Kollari Baskani Selma Çiçek,  Battalgazi Ilçe Baskani Mesut Samanli, Malatya Ülkü Ocaklari Baskani Emrah Yilan katildi. IL Baskani Avsar, “Kadin erkek, genç-yasli yüreginde vatan sevgisi olan tüm hemserilerimizi bekliyoruz. Öyle bir milli beraberlik ruhunu gösterelim ki dosta güven, düsmana korku salsin. Öyle bir beraberlik olsun ki yumruk olup düsmanin üzerine balyoz gibi insin” dedi.

“MILLI RUH YÜRÜYÜSÜ”

Milli Birlik ve Beraberlik Ruhu Ve Mehmetçige Destek Yürüyüsüne tüm Malatya’yi davet eden Il Baskani Avsar, “Öyle bir milli beraberlik ruhunu gösterelim ki dosta güven, düsmana korku salsin” diyerek, “Vatanini ve milletini seven tüm hemserilerime selam ve sevgilerimi sunuyorum. Çok kiymetli hemserilerim; Gerek iç - gerek dis politikada ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar neticesinde Ülke bütünlügü tehdit altindadir. Her karis topragi ecdat kani ile sulanmis, Türk-Islam dünyasinin son kalesi ve kurtulus ümidi olan Ülkemiz için; Vatanperver evlatlar olarak her türlü mücadeleye hazir oldugumuzu bir kez daha buradan belirtmek isterim. Ve diyorum ki; Öyle bir milli beraberlik ruhunu gösterelim ki dosta güven, düsmana korku salsin. Öyle bir beraberlik olsun ki yumruk olup düsmanin üzerine balyoz gibi insin. Öyle bir yürüyüs öyle bir birlik olsun ki burada olusacak Milli ruh Afrin'de mücadele eden güvenlik güçlerimize güç kuvvet olsun ve bütün dünya sesimizi Malatya'dan duysun. Bu duygu ve düsüncelerle, Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Il Baskanligi olarak 3 Mart Cumartesi günü saat:15.00'de MHP il Baskanligi önünde düzenlenecek olan; Milli Birlik ve Beraberlik Ruhu Ve Mehmetçige Destek Yürüyüsüne, kadin erkek, genç-yasli yüreginde vatan sevgisi olan tüm hemserilerimizi bekliyoruz” seklinde konustu.