Kültür & Sanat
Giriş Tarihi : 15-12-2021 18:09   Güncelleme : 15-12-2021 18:09

Tüketici Ödülleri Sahiplerini Arıyor

Malatya Ticaret İl Müdürlüğü, Bakanlık tarafından bu yıl 25.’sü düzenlenecek olan Tüketici Ödülleri için başvuruların başladığını duyurdu.

Tüketici Ödülleri Sahiplerini Arıyor

Malatya Ticaret İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Ticaret Bakanlığı tarafından bu yıl 25.'si düzenlenecek Tüketici Ödülleri çeşitli kategorilerde yapılacak değerlendirmeler sonucunda sahiplerini bulacağı bildirildi. Yayınlanan duyuruda, ”Tüketici bilincinin geliştirilmesi, tüketicilerin yasal haklarını kullanmaları konusunda özendirilmesi, tüketici talep ve tercihlerini dikkate alan firmaların teşvik edilmesi, tüketici hukuku veya tüketicinin korunması ile ilgili bilimsel çalışmaların özendirilmesi amaçlarıyla 2021 yılı faaliyetleri dikkate alınarak altı dalda Tüketici Ödülü verilecektir.” denildi.

Bilinçli tüketici ödülü, Yazılı basın tüketici ödülü, Radyo-televizyon programı ödülü, Tüketici memnuniyeti ilke edinen firma ödülü, Bilimsel çalışma ödülü ve Tüketici özel ödülü başlıklarında belirlenecek ödüller için başvurular 4 Şubat 2022 Cuma günü sat 17:30’a kadar alınabilecek. >>> HABER MERKEZİ