Spor
Giriş Tarihi : 24-08-2021 17:50   Güncelleme : 24-08-2021 17:50

Transferde Son Durum

​​​​​​​ Özellikle savunmanın göbeğine ve orta sahaya takviye konusunda uzun süredir çalışmalar yapan Sarı Kırmızılılar, hedefteki isimlerde mutlu sona ulaştı. Teknik direktör İrfan Buz’un takımında görmeyi çok istediği eski öğrencisi Sadık Çiftpınar’la 3 yıllığına imza atıldı. Sadık, 2.5 yıl aradan sonra yeniden Yeni Malatyaspor forması giyecek.

Transferde Son Durum

Uzun süredir takıma kazandırılması gündemde olan Sporting’in 24 yaşındaki orta saha oyuncusu Doumbia transferinde de Portekiz temsilcisiyle olan tüm pürüzler giderildi. Oyuncuyla da yapılan görüşmelerde tüm şartlarda el sıkışan Doğu ekibi bu transferi de açıklamak üzere.

YUVAKURAN KİRALIK!

Beşiktaş'ın yaz transfer döneminde, İstanbul Başakşehir'den Mert Günok’u kadrosuna katmasının ardından 3. kaleci konumuna gelen Utku Yuvakuran, takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyordu.

NTV Spor'un ulaştığı bilgiye göre Kulüp başkanı Adil Gevrek, Utku’nun transferini 1 hafta içinde tamamlamak istediklerini söylerken, “Beşiktaş’a teklifimizi ilettik. Görüşmeler olumlu ilerliyor. Utku’yu satın alma opsiyonu ile 1 yıllığına kiralamak istiyoruz.” şeklinde konuştu. 2017 yılında Beşiktaş'a transfer olan Utku Yuvakuran, yaz döneminde yeni sözleşme imzalamıştı.

Ndong BU HAFTA DUYURULACAK!

Yeni Malatyaspor’un, son olarak Fransa’nın Dijon Kulübü’nden, merkez orta saha oyuncusu Didier İbrahim Ndong ile, satınalma opsiyonlu 1 yıl kiralama konusunda anlaştığı ileri sürüldü.

infoestuaire.com’un haberine göre, Dijon’da yeterince forma şansı bulamamasına karşın halen güncel piyasa değeri bakımından gözde bir futbolcu olan Didier İbrahim Ndong, Dijon’un Fransa Lig 2’ye düşmesinden sonra yeni arayışlara girdi. Bu arayışlarının bir sonucu olarak İbrahim Ndong’un Dijon ile ilişkisin kesin biçimde bitirmeye karar verdiği ve Yeni Malatyaspor’dan gelen teklifi olumlu yönde değerlendirdiği belirtiliyor. infoestuaire.com, İbrahim Ndong ile Yeni Malatyaspor arasında bu hafta sonunda sözleşme imzalanabileceğini kaydetti. Didier İbrahim Ndong’un güncel piyasa değeri 2,5 milyon Euro görünüyor.Merkez orta sahada görev yapan Ndong, 27 yaşında, 1.79 boyunda.

Ebubekir Atilla