Ekonomi
Giriş Tarihi : 12-07-2021 12:44   Güncelleme : 12-07-2021 12:44

Torku Ziyafet Açıldı

Yüzde yüz doğal, güvenli, kaliteli ürünleriyle tüm tüketicilerin beğenisini kazanan Torku, hazır tüketim konusunda da tüketicilerin hem lezzetli hem de güvenilir gıda talebine karşılık ‘Torku Ziyafet' Restoranını fahri Kayahan Bulvarında açtı.

Torku Ziyafet Açıldı

Fahri Kayhan bulvarında açılan Torku Doğrudan Döner, Torku ürünlerinin sağlıklı olması, kalitesi ve lezzeti ile ön plana çıkıyor. Görsel bir açılış ile kapılarını halka açan Torku Ziyafetin gerçekleştirdiği açılış törenine Malatya Büyükşehir Başkanı Selahattin Gürkan, İl Müftüsü Veysel Işıldar, Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Milliyetçi Hareket Partisi İl Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Ali Arı, Memur-Sen Şube Başkanı Hüseyin Söylemez ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kurdela kesiminden önce açılış konuşmasında Malatya Büyükşehir Başkanı Selahattin Gürkan ve Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Malatya için büyük bir yatırım olduğunu ifade ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Çok sayıda vatandaşında katıldığı açılış töreninde, açılışa özel ikramlar ve sunumlar gerçekleştirilirken gerek konsepti gerekse de lezzeti halk tarafından takdir topladı.

Yüzde yüz doğal, güvenli, kaliteli ürünleriyle tüm tüketicilerin beğenisini kazanan Torku, hazır tüketim konusunda da tüketicilerin hem lezzetli hem de güvenilir gıda talebine karşılık Torku Doğrudan Döner Restoranlarını 2018 yılında hizmete açtı. Torku Doğrudan Döner ismi 2019’da yerini Torku Ziyafet’e bıraktı. Torku Ziyafet, şu an itibari ile 25 şehirde 53 mağaza ile müşterilerine hizmet veriyor.

Torku Ziyafet’in lezzet serüveni kendi besi çiftliklerinden başlıyor. Torku, tanınmış döner ustalarının önerileri ve gurmelerin lezzet beğenisine göre geliştirdiği döner, dünyanın tek kampüs içinde en büyük et-süt entegre tesisi olan Panagro Et-Süt Entegre Gıda Tesisleri’nde kesimi yapılan etlerden hazırlanıyor.

Açılış töreni sonrası açıklamalarda bulunan İş insanı Mücahit Özdemir,” Malatya’mıza güvenilir gıda ürünlerinin ve restoran kültürünün kazandırılması için çabalıyoruz. Şubemiz ile Malatyalı hemşerilerimize hizmet vereceğiz. Torku Ziyafet olarak Vizyonumuz, tüm Torku ürünlerini fark yaratan hizmet anlayışı, hijyen ve sağlığa verdiği önemle sunan butik restoran örneği olmak. Sağlıklı, doğal ve lezzetli ürünlerin satışını uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla gerçekleştirmek. Misyonumuz, Türk çiftçilerinin alın teri ile ürettiği mahsullerden en kaliteli ve en güvenilir şekilde işleyerek üretilmiş Torku markalı ürünleri, en geniş tüketici kitlesine ulaştırmak, tanıtmak ve keyifli bir lezzet deneyimi sunmak. Tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Ebubekir Atilla