Genel
Giriş Tarihi : 02-04-2021 16:24   Güncelleme : 02-04-2021 16:24

Topuzun Kraliçesi Olarak Döndü

Türkiye Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Federasyonu tarafından Antalya’da 29 Mart-2 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 2. Uluslararası Güzellik festivaline ilimizden kadılan, Kadın Kuaför Yurda Çam Salman, performans sunumuyla ‘Topuzun Kraliçesi’ ünvanı alarak döndü.

Topuzun Kraliçesi Olarak Döndü

Türkiye Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Federasyonu Genel Başkanı ve Milli Takımlar hocası Bayram Karakaş, törende yaptığı konuşmada; “Yurda çam salman sanatıyla kendini bütünleştiren, Her çalışmasını uygulamalı olarak yapan,  en büyük özelliği de beyni ile elini birleştirip farkındalığını sizlere yansıtan bir kardeşimiz. Kardeşimizin sunduğu hizmet bizleri ihya etti. İnsanlar kafasındaki sanatın ortaya koyar. Yurda Çam Salman, sanatı ile kendini bütünleştiren, çalışmasını sahnede yapan en büyük özelliği de beyniyle elini birleştirip farkını sizlere yansıtan bir kardeşimizdir. Bugünkü yaptığı çalışmalar bizi ihya etti. Kendisine ‘Topuzun Kraliçesi’ diyorum alkışlıyorum” ifadelerini kullanarak görüşlerini paylaştı.

MUTLULUĞUNU HEMŞERİLERİYLE PAYLAŞTI

Aldığı başarıdan ve görülen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yurda Çam Salman ise açıklamasında; “Aslında yaşadığım gurur ve onuru tüm Malatyalı hemşerilerim adına, kuaför arkadaşlarım adına paylaşıyorum. Bu konuda bana destek veren hemşerilerime, meslektaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Onları arkamda görmek gücümü kuvvetimi artırıyor. Diğer yandan kullandığım ürünler dolayısıyla bana destek sunan, Roxellia Gelinlik’ten Gülsüm Hoşcan’a da şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullanarak duyduğu mutluluğu Malatyalı hemşerileriyle paylaştığını söyledi.

A.Vahap Kaygusuz – Fatma Doğanay  (Özel Haber)