Spor
Giriş Tarihi : 12-06-2013 10:54   Güncelleme : 12-06-2013 10:54

Tesisler yenileniyor

Besiktas Kulübü Baskani Fikret Orman, Besiktas Futbol Altyapi yenileme projesi kapsaminda temel atma törenine katildi

Tesisler yenileniyor

Temel atma törenine Besiktas Ikinci Baskani Ahmet Nur Çebi, Futbol Komitesi Üyesi Ahmet Kavalci, Basin Sözcüsü ve Tesisler Komitesi Üyesi Berkan Gocay, Yatirimlar Komitesi Üyesi Yalçin Kaya Yilmaz, Amatör Subeler Komitesi Üyesi Erdal Karacan, Özkaynak Düzeni Koordinatörü Emrah Bayraktar, Futbol Altyapi antrenörleri, Futbol Altyapi Takimlari, Küçük Kiz Voleybol Takimi ve siyah-beyazli taraftarlar katildi.
Besiktas Fulya Tesisleri’nin yenileme projesinde bin 200 metrekare olarak yapilacak yeni tesis binasinin 90 günde bitirilmesi planlaniyor.
Besiktas Kulübü Baskani Fikret Orman, açilista yaptigi konusmasinda, "Imkanlari itibariyle Besiktas’in bu kadar genis imkanlari varken, bu kadar degerli oyuncumuzu yetistiren bir kulüpken, altyapi tesislerimizin bu kadar bakimsiz olmasi maalesef ki hepimizi çok üzen bir sey ama bu yoklukta bile gerçekten çalisan hocalarima çok tesekkür etmek istiyorum. Geçen sene çok ani bir zamanda geldik. Sezonda hizli basladi. Bu sene buraya altyapi tesislerine büyük yatirimlar yapacagiz. Besiktas’a layik olan, Besiktas’ta oynamanin ne kadar önemli oldugunu, tesislerimizle de gösteren bir yapiya ulastiracagiz. Bu ise emek döken arkadaslarima, vesile olanlara, camiam ve yönetim kurulum ve sahsim adina tesekkür ediyorum. Insallah buradan Besiktas’a hizmet edecek, ahlakiyla, Besiktaslilik durusunu çocuklugundan beri ögrenen gençler yetistiririz. Allah bizi utandirmasin. Sagolun varolun" dedi.