Spor
Giriş Tarihi : 24-11-2017 17:56   Güncelleme : 24-11-2017 17:56

Taraftara Çigköfte Dagitilacak

Süper Lig takimlarinda E.Yeni Malatyaspor’un sponsorlarindan olan Battalbey Çigköfte, Besiktas karsilasmasinda 27 bin 44 çigköfte dürüm dagitacak

Taraftara Çigköfte Dagitilacak

Süper Lig takimlarindan Evkur Yeni Malatyaspor'un sponsorlarindan Battalbey Çigköfte Yönetim Kurulu Baskani Sait Aybak, yarin oynanacak olan Evkur Yeni Malatyaspor - Besiktas karsilasmasinda 27 bin 44 çigköfte dürümü dagitacaklarini söyledi. Kentteki bir otelde düzenlenen toplantida konusan Aybak, sirket olarak Evkur Yeni Malatyaspor'un giydigi formanin gögüs sponsorlugunu yaptiklarini animsatti. Aybak, sponsoru olduklari Evkur Yeni Malatyaspor ‘da büyük basarilar elde ettiklerini belirterek, "TFF 1'inci Lig'den Süper Lig'e çiktik. Bu bizim için ayri bir gurur vesilesi" seklinde konustu.

STAD KADAR ÇIGKÖFTE

Evkur Yeni Malatyaspor-Besiktas karsilasmasinda taraftarlara, Yeni Malatya Stadyumu'nun kapasitesi olan 27 bin 44 çigköfte dürüm vereceklerini ifade eden Aybak, "Amacimiz hem stadin kapasitesini tamamen doldurmak hem de taraftar destegini ciddi bir sekilde arkamiza almaktir. Büyük bir takima karsi oynayacagiz. Taraftar-yönetim ve taraftar-takim arasindaki dostlugu daha da pekistirmek istiyoruz" dedi.

“TAKIMIMIZA SAHIP ÇIKALIM”

Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Baskani Adil Gevrek ise, böyle bir organizasyon düzenledikleri için Sait Aybak'a tesekkür ederek, "Battal Bey Çigköfte 3 yildir Evkur Yeni Malatyaspor'a çok ciddi destek veriyor. 3 yil içerisinde çok büyük katki sagladilar. Ben hem sahsim, hem de Evkur Yeni Malayaspor Kulüp Baskani olarak ve Malatyalilar adina kendisine çok tesekkür ediyorum. Hakikaten birçok Malatyali hemserimizin yapamadigini 3 senede çok büyük katkiyla yaptilar. Kendisine çok tesekkür ediyorum. Ben de çigköfte fabrikasini ziyaret ettim. En önemlisi burada hijyendir. Çok ciddi hijyenik bir ortamda çigköfte üretiliyor. Taraftarimiz insallah o stadimizi doldurur ve burada da çigköfte dagitilacak. Ben kendisine çok tesekkür ediyorum. Yarin yapacagi organizasyon için tüm taraftarlarimiz adina kendisine tesekkür ediyorum. Kesesine bereket diyoruz. Kendisinden Allah razi olsun. Besiktas maçiyla ilgili de taraftarlarimiza duyuruyorum; insallah o stadi dolduralim. Malatya'nin birligi ve beraberligi için hep beraber takimiza sahip çikalim, insallah orada da galip geliriz" seklinde konustu.