Spor
Giriş Tarihi : 30-12-2016 21:21   Güncelleme : 30-12-2016 21:21

Tandoganspor futbolcu seçmeleri yapacak

Malatya amatör futbolunda, bu sezon ilk kez mücadele edecek Tandoganspor, futbolcu seçmeleri yapacak. Malatya’nin en büyük mahallelerinden birisi olan Tandogan, artik adini futbolda da duyuracak

Tandoganspor futbolcu seçmeleri yapacak

Tandogan Mahallesi’nin, futbol sevdalisi gençleri tarafindan kurulan Tandoganspor, 2.amatör küme büyükler futbol ligine iddiali hazirlaniyor. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Türkiye Futbol Federasyonu’ndan gerekli izinleri alip, bu sene Malatya 2.Amatör Küme Büyükler Ligi’nde, mücadele etmeye hak kazanan Tandoganspor, bugün futbolcu seçmeleri yapacak. Sari kirmizili renklerle mücadele edecek Tandoganspor’da teknik adamligi Talip Ilgin’in, alt yapi hocaligini ise Murat Gökçe’nin yapacagi ifade edildi. Kulübün yöneticisi Abdulvahap Alphan yaptigi açiklamada, saglam bir alt yapi ve takim olusturmak için seçme yapacaklarini ifade etti.


“MAHALLEMIZI EN IYI SEKILDE TEMSIL EDECEGIZ”


Alphan, Tandoganspor’un kisa sürede adindan söz ettirecegine inandigini belirterek, “Bu sene insallah Malatya amatörün de, Tandogan futbol takimi olarak mücadele edecegiz. Tabi Tandogan mazisi olan, büyük bir mahallemiz. Bu mahallemizin adini en iyi sekilde temsil etmek istiyoruz. Bunun için alt yapiya büyük önem veriyoruz. Takimimizi en hazir hale getirebilmek için bir seçme yapacagiz. Seçmelerimiz 31 Aralik Cumartesi günü yapacagiz. Santra Hali Saha ’da saat 10.00’da baslayacak seçmelere isteyen herkes katilabilir” diye konustu.