Malatya
Giriş Tarihi : 29-10-2017 17:25   Güncelleme : 29-10-2017 17:25

“Sorunlari Çözüyoruz!”

Büyüksehir Belediye Baskani Ahmet Çakir, Hekimhan’da yapilan çalismalari yerinde inceleyip, esnaf ziyaretlerinde bulundu. Geziye, AK Parti Il Baskani Hakan Kahtali ile bazi meclis üyeleri, daire baskanlari, sube müdürleri ve muhtarlarda katildi. Hekimhan ilçesine yapilan ve yapilacak olan yatirimlari anlatan Çakir, Hekimhan ile birlikte tüm ilçelerin altyapi problemlerini çözmeye devam ettiklerini söyledi

“Sorunlari Çözüyoruz!”

Malatya Büyüksehir Belediyesi altyapisi bastan asagi yenilenen Hekimhan ilçesinde üstyapi çalismalari kapsaminda 7 kilometrelik asfalt çalismasini tamamladi. Büyüksehir Belediye Baskani Ahmet Çakir, Hekimhan’da yapilan çalismalari yerinde inceleyip, esnaf ziyaretlerinde bulundu. Geziye, AK Parti Il Baskani Hakan Kahtali ile bazi meclis üyeleri, daire baskanlari, sube müdürleri ve muhtarlarda katildi. Hekimhan ilçesine yapilan ve yapilacak olan yatirimlari anlatan Çakir, Hekimhan ile birlikte tüm ilçelerin altyapi problemlerini çözmeye devam ettiklerini söyledi

 

SATIR: HEKIMHAN’IN ÇEHRESI DEGISTI.

 

Hekimhan Muhtarlar Dernegi Baskani Yusuf Satir, Hekimhan’in altyapi sorunlarinin çözüldügünü belirterek, “Çalismalar Yaz aylarinda bizlere sikinti yasatsa da geçmiste yasadigimiz sorunlarin bu çalismalardan sonra yasanmayacagini biliyorduk. Büyüksehir Belediyemiz bizim kisin sorun yasamamiz için üstyapi çalismalarina basladi. Suan gördügünüz gibi caddelerimiz sicak asfalt ile asfaltlandi. Hekimhan’in çehresi degisti. Sehir hüviyetine büründü. Ilçemize yaptigi hizmetlerden dolayi Büyüksehir Belediye Baskanimiz Ahmet Çakir’a tesekkür ediyorum” dedi.

 

YIGIT: EN BÜYÜK YATIRIM HEKIMHAN ILÇESINE YAPILDI

 

Hekimhan AK Parti meclis üyesi Nebi Yigit’te yaptigi konusmada, Battalgazi ve Yesilyurt ilçelerinden sonra en büyük yatirimin Büyüksehir Belediyesi tarafindan Hekimhan ilçesine yapildigini söyledi.

 

AGCAN: HEKIMHAN’IN EN BÜYÜK SORUNLARI ÇÖZÜLDÜ

 

2017 yili içerisinde Hekimhan’da 13 mahallenin sicak asfalt ile tanistigini belirten Hekimhan AK Parti Ilçe Baskani Adil Agcan, “Bu hizmetlerin gelmesinin altindaki imza Büyüksehir Belediye Baskanimiz Ahmet Çakir’a aittir. Bu hizmetlerin yani sira var olan en büyük problemler çözüme kavustu. Ilçemizin içmesuyu ve kanalizasyon sorunu çözüldü. Kis aylari gelmeden de ilçe merkezimizde 7 kilometrelik asfalt çalismasi yapildi. Tüm Hekimhanlilar adina Büyüksehir Belediye Baskanimiz Ahmet Çakir’a tesekkür ediyorum” dedi.

 

KAHTALI: GÖRDÜGÜMÜZ TABLO BIZLERI MUTLU ETTI

 

Malatya Büyüksehir Belediyesinin hiçbir ayrim gözetmeksizin hizmet ürettigini belirten AK Parti Il Baskani Hakan Kahtali, Malatya’nin tüm ilçelerinin var olan problemlerini Büyüksehir Belediyesinin çözmeye gayret ettigini söyledi. Kahtali, “Hekimhan ilçemizin altyapi sorunlari çözüldü. Cadde ve sokaklari asfaltlandi. Tabi ki farkli birçok yatirim daha yapilacak. Ilçemizin daha güzel bir yer haline gelmesi için Büyüksehir Belediyemiz yogun bir mesai harciyor. Bugün gördügümüz tablo bizleri mutlu etti. Emegi geçen herkese tesekkür ediyorum” dedi.

 

ÇAKIR: BAHAR AYLARINDA ÇEVRE DÜZENLEME ÇALISMALARI YAPACAGIZ

 

Hekimhan ilçesine yapilan ve yapilacak olan yatirimlari anlatan Büyüksehir Belediye Baskani Ahmet Çakir, Hekimhan ile birlikte tüm ilçelerin altyapi problemlerini çözmeye devam ettiklerini söyledi.

 

Hekimhan’in en büyük problemi olan içme suyu sorununu çözdüklerini ifade eden Baskan Çakir, “Ilçemizde MASKI Genel Müdürlügümüz 307 kilometrelik altyapi yatirimimizin 193 kilometrelik bölümünü tamamladi. Bu yatirimlara MASKI Genel Müdürlügümüz toplam 33 milyon 500 Bin TL harcadi. Büyüksehir Belediyemiz ise bugüne kadar 16 milyon liralik yatirimda bulundu. Bugüne kadar Hekimhan’imizda 220 km. asfalt, 108 km. yol genisletme, 14 km. yol açma, 20 km.de stabilize yol çalismasi yaptik. Altyapi yatirimlari görünmeyen yatirimlar bu yatirimlar hemserilerimizin gündelik hayatini zorlastirsa da gelecek için çok önemli. Bizler 50 yil boyunca Hekimhan’imizin altyapi ihtiyacini giderdik. Üst yapi çalismalari kapsaminda 7 km fineserle sicak asfalt serimi yaptik. Kazilarin vermis oldugu rahatsizliktan kurtardik. Bahar aylariyla birlikte Hekimhan’imizin ana cadde ve sokaklarinda çevre düzenleme çalismalari yapacagiz. Tek amacimiz var Hekimhan ilçemizi daha yasanabilir bir hale getirmektir” dedi.