Malatya
Giriş Tarihi : 22-01-2021 18:17   Güncelleme : 25-01-2021 16:47

Sonsöz’e 20.yıl Tebriği

Gazetemiz Sonsöz, 22 Ocak 2001 tarihi itibariyle 20 yılı geride bırakarak, 21. yayın yılına başlamanın haklı gururunu yaşıyor. Bu gururumuzu ve mutluluğumuzu siz değerli okurlarımızla paylaşırken, 21. yayın yılı münasebetiyle gazetemize birçok kutlama mesajları geldi.

Sonsöz’e 20.yıl Tebriği

Başta Malatya Valisi Aydın Baruş, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Diyarbakır Bölge Müdürü Fikret Dişilioğlu ve Basın İlan Kurumu Malatya Şube Müdürü İbrahim Yalınbaş başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluştan tebrik mesajları yağıyor.

Vali Aydın Baruş, Gazetemizin kuruluş yıl dönümü ile ilgili yayınladığı mesajda,” Mahalli Basınımızın güzide temsilcilerinden Sonsöz Gazetesi’nin 21. yılına girmesi nedeniyle şahsınızda tüm çalışanları kutlar; bundan sonraki yayın hayatında başarılar dilerim.” ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ise mesajında;” Malatya’nın tüm gerçeklerini kamuoyuna şeffaf bir şekilde aktaran Sonsöz Gazetesi, toplumun tarafsız haber alma ihtiyacını ve özlemini karşılayarak başarılı çalışmalara imza atıyor. İlimizin sosyal ve kültürel yaşantısında halkımızın duygularına tercüman olan, Malatya’nın ilk renkli gazetesi Sonsöz’ün 20. kuruluş yıldönümünü kutluyor, gazetenin bugünlere gelmesinde emek veren köşe yazarları, muhabirler, editörler ve tüm emeği geçenleri tebrik ediyorum.” dedi.

 Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Diyarbakır Bölge Müdürü Fikret Dişilioğlu tebrik mesajında, ”İleri demokrasilerin vazgeçilmez kurumlarından olan basın ve medya kuruluşları, toplumun gözü kulağı ve sesi olmakla kalmayıp; aynı zamanda devletle toplum arasında köprü görevi gören önemli birer sivil toplum örgütleridir, Bu çerçevede, Malatya'da gazetecilik mesleğine yakışır habercilik anlayışını başarıyla temsil eden Malatya Sonsöz Gazetesinin yayın serüveni bizleri gururlandırmaktadır. Malatya basınının gerek kamuoyu oluşturmada, gerek se kamu adına görevlerini verine getirirken ilkeli ve objektif duruşunu devam ettirmesi en büyük dileğimizdir. Bu vesileyle 22.01.2001 tarihinde kurulmuş olan gazetenizin kuruluş yıldönümünü kutlar, sosyal ve kültürel yaşantısında halkımızın duygularına tercüman ve düşüncelerine ses olması temennisiyle başarılarınızın devamını diler, şahsınızda tüm çalışanlarınızı kutlarım.” sözlerini kullandı.

Basın İlan Kurumu Malatya Şube Müdürü İbrahim Yalınbaş da mesajında şu ifadelere yer verdi: “Yayın hayatına başladığı 22 Ocak 2001 tarihinden bugüne, yerel basınımızın güzide bir temsilcisi olarak önemli bir hizmeti yerine getiren Malatya Sonsöz Gazetesi’nin tüm yönetici ve çalışanlarını kuruluş yıldönümü münasebetiyle kutlar,  çalışmalarınızda başarılar dilerim.”

Ebubekir Atilla