Malatya Sonsöz Gazetesi – Malatya'nın En Çok Okunan Gazetesi - Malatya Haber
HV
28 MAYIS Cumartesi 10:54
Advert

Advert

SONSÖZ 21 YAŞINDA!

Acısıyla, tatlısıyla, hüznüyle, sevinciyle 21 yılı geride bırakan Sonsöz Gazetesi, bugün itibari ile 22. yılına girdi. Tarafsız, ilkeli ve bağımsız yayıncılığıyla kamuoyunun takdirini toplayan Sonsöz Gazetesi, 21 yıllık yayın hayatında her daim toplumla bütünlesen, toplumu aydınlatan, halkın doğru bilgiye ulaşmasını sağlayan, her yeniliği ve değişimi tarafsız bir gözle yansıtan siyasi, sosyal ve ahlaki çizgisinden ödün vermeyen bir gazete olmuştur. Sorunlarımızdan önce sorumluluklarımızın geldiğinin bilinci ile 21. Yaşına basmanın gururunu ve sevincini yaşıyoruz.

Malatya
Giriş Tarihi : 26-01-2022 11:49   Güncelleme : 26-01-2022 11:52
SONSÖZ 21 YAŞINDA!

2001 yılında Malatya’nın ilk renkli gazetesi olarak yayın hayatına başlayan Halkın Gazetesi Sonsöz bu günkü 6 bin 431. sayısıyla 21 yaşına girdi. 21 yıllık geçmişiyle her daim toplumu aydınlatmak, halkın doğru bilgiye ulaşmasını sağlamak, her türlü yeniliği ve değişimi tarafsız bir gözle yansıtmak gibi ilkeleri esas alan gazetemiz,  siyasi, sosyal ve ahlaki çizgisinden hiçbir zaman sapmadı.  Tek dayanağı okurlarının desteği olan ve gücünü Malatyalıdan alan gazetemiz sonsöz,  21 yıl boyunca her türlü saldırıya karşı ilkeli, tarafsız ve dik duruşundan asla taviz vermedi, vermeyecek.

21 yıllık geçmişiyle her daim toplumu aydınlatmak, halkın doğru bilgiye ulaşmasını sağlamak, her türlü yeniliği ve değişimi tarafsız bir gözle yansıtmak gibi ilkeleri esas almış, siyasi, sosyal ve ahlaki çizgisinden sapmayan, sıra dışı haberlerle de okura farklı bir habercilik anlayışı yaşatan, yayın hayatı boyunca da sadece Halkın Gazetesi olmaya çalışan bir gazete olmuştur. Okurlarının verdiği destekle yayın hayatını sürdüren Sonsöz ayrıca dik duruşu, boyun eğmeyen tavrıyla yerel basında bu süre zarfında örnek olmanın mücadelesini verdi. Kendi tesislerinde basılan, istihdam yaratan, gazetecilik mesleği dışında hiçbir işi ve talebi olmayan Sonsöz, 21. Yılında da dik duruşuyla Malatya’da “Halkın Gazetesi” olmaya ve hiç kimseye boyun eğmeden, Malatya’nın çıkarlarını savunmaya, yol göstermeye, projeler önermeye devam edecek.

Sonsöz Gazetesi ailesi olarak, halkın sesi olmaya gayret eden gazetemizi 21 yıl boyunca elinden düşürmeyen, okuyan ve desteklerini esirgemeyen tüm değerli okuyucularıma yürekten sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Siz değerli okuyucularımızla nice 21 senelere… 

Hanife YiğitHanife Yiğit

YORUMLAR