Malatya Sonsöz Gazetesi – Malatya'nın En Çok Okunan Gazetesi - Malatya Haber
HV
29 HAZİRAN Çarşamba 16:41
Advert

Advert

Şire Pazarı Esnaflarından Provokatif Olaylara Açıklama 

Şire Pazarı esnafı Gelecek Partisi İl Başkanlığını ziyaret etti. Yapılan ziyarette Gelecek Partisi Lideri Ahmet Davutoğlu’nun Şire Pazarı temaslarında yaşadığı provokatif olaylara değinen esnaf, “Vuku bulan provokatif olayın troller tarafından yapıldığı ve esnaflarla ilgisinin olmadığını kamuoyuna saygıyla sunarız. Malatya Şire Pazarı esnafı olarak bütün siyasi partilere eşit mesafedeyiz. Vuku bulan olayla hiçbir ilgi ve alakamız yoktur.” diye konuşurken Gelecek Partisi İl Başkanı Uçkan ise: “Kimse kusura bakmasın, demokrasilerde bütün yasal partiler çalışmalarını sahada yapacaktır. Trollerle kimse bir yere varamaz.” dedi

Malatya
Giriş Tarihi : 14-06-2022 12:56   Güncelleme : 14-06-2022 16:46
Şire Pazarı Esnaflarından Provokatif Olaylara Açıklama 

Gelecek Partisi Lideri Ahmet Davutoğlu’nun Şire Pazarı temaslarında yaşadığı provokatif olaylara açıklık getirmek adına Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı Dr. Ahmet Ercan Uçkan ve yönetimini ziyaret eden Şire Pazarı esnafı önemli açıklamalarda bulundu. Ziyarette Şire Pazarı Esnafı adına konuşan Mehmet Ercan: “Gelecek Partisi Genel Başkanı Sayın Ahmet Davutoğlu’nun Şire Pazarı esnafını ziyareti esnasında vuku bulan provokatif olayın troller tarafından yapıldığı ve esnaflarla ilgisinin olmadığını kamuoyuna saygıyla sunarız. Malatya Şire Pazarı esnafı olarak bütün siyasi partilere eşit mesafedeyiz. Vuku bulan olayla hiçbir ilgi ve alakamız yoktur. Yaşanan bu talihsiz olaydan dolayı Sayın Davutoğlu’nun ve Malatya’mıza teşrif eden Gelecek Partili yöneticilere üzüntülerimizi bildirmek adına Gelecek Partisi Malatya İl Başkanlığına ziyarette bulunduk. Gelecek Partisi Malatya İl Başkanlığına ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.”  ifadelerine yer verdi. 
“TROLLERLE KİMSE BİR YERE VARAMAZ”
Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı Dr. Ahmet Ercan Uçkan ise şu şekilde konuştu: “Gelinen noktada halkımız maalesef feryat ediyor. Bizi bu hırsızlardan kurtarın diye feryat ediyor. İnsanlar intihar ediyor. Malatya’da bir intihar vakası daha gerçekleşmek üzereyken engellendi. Biz bu ortamda tarihi bir sorumluluk aldık ve bütün ülkeyi karış karış dolaşıyoruz. Bu çerçevede Sayın Genel Başkanımızı Malatya’da ağırladık. Biz bu profilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kimse kusura bakmasın, demokrasilerde bütün yasal partiler çalışmalarını sahada yapacaktır. Trollerle kimse bir yere varamaz. Herkese teşekkür ediyorum. Hassaten Şire Pazarı esnafına teşekkür ediyorum.”             

>>A.Vahap Kaygusuz                                                            


 

Hanife YiğitHanife Yiğit

YORUMLAR