Eğitim
Giriş Tarihi : 15-06-2013 09:46   Güncelleme : 15-06-2013 09:46

SGK karne hediyesi verdi

Malatya Sosyal Güvenlik Il Müdürlügü tarafindan Okul Ziyaretleri kapsaminda Arapgir'de egitim gören ögrencilere karne hediyesi dagitti

SGK karne hediyesi verdi

Arapgir Ilçesinde Sosyal Güvenlik Il Müdür Yardimcisi Halil Hulki Öztekin beraberinde Arapgir Belediye Baskani Haluk Cömertoglu ve Ilçe Milli Egitim Müdürü Çetin Özdemir’le egitim gören ögrencileri ziyaret ederek hediye verdi.

Sosyal Güvenlik Il Müdür Yardimcisi H. Hulki Öztekin Okul ziyaretlerinde ögrencilere Sosyal Güvenlik hakkinda kisa bir konusma yapti. Öztekin, “Sevgili çocuklar, Sosyal Güvenlik ülkemizin olmazsa olmazidir. Sosyal Güvenlik Kurumu Ülke Nüfusunun tamamina hizmet vermektedir. Hastalikta tedavi giderlerinizi ve ilaçlarinizi karsilayan, yaslandiginizda ise size emekli ayligini ödeyen Kurum, Sosyal Güvenlik Kurumu’dur. Bizler Kurum olarak sizlere çok deger veriyoruz. Sosyal Güvenlik bilincini kazanabilmeniz için sizlere yönelik olarak içeriginde Sosyal Güvenlik olan çizgi filmler, masal kitaplari getirdik. Inaniyorum ki izlerken ve okurken hem çok keyif alacaksiniz hem de Sosyal Güvenlik hakkinda bilgi sahibi olacaksiniz. Yine sizlere SGK logolu sapka, tisört, kalem, kalemlik ve balon getirdik. Bu hediyelerimi bugün burada sizlere verecegiz. Ayrica bundan sonraki egitim ve ögretim hayatinizda hepinize basarilar diliyorum” dedi.

Arapgir Belediye Baskani Haluk Cömertoglu, “Sosyal Güvenlik Kurumu Malatya Il Müdürlügümüze bu duyarliliklarindan dolayi tesekkür ediyorum. Hazirladiklari hediyeler Sosyal Güvenlik hakkinda önemli bilgiler içermektedir. Bunlardan güzel bir sekilde faydalanmanizi diliyorum. Sosyal Güvenlik dogumdan ölüme kadar hatta ölüm sonrasi geride kalan çocuklarimiza bile sahip çikan essiz bir yapidir. Bu yapinin vermis oldugu hizmetlerden ödün vermeden devam edebilmesi için hepimizin Sosyal Güvenlik kapsaminda olmamiz gerekiyor” diye konustu.

Arapgir Ilçe Milli Egitim Müdürü Çetin Özdemir’de Malatya Sosyal Güvenlik Il Müdürlügü’ne Arapgir Ilçesi ziyaretleri ve ögrencilere yönelik hazirlanan Sosyal Güvenlik içerikli hediyelerden dolayi tesekkür etti.

Malatya Sosyal Güvenlik Il Müdür Yardimcisi H. Hulki Öztekin,  Arapgir Belediye Baskani Haluk Cömertoglu ve Ilçe Milli Egitim Müdürü Çetin Özdemir, Sosyal Güvenligi anlatan çizgi film, masal kitaplari ile birlikte SGK logolu tisört, sapka, kalem, kalemlik ve balondan olusan hediye paketlerini ögrencilere dagitti.