Malatya Sonsöz Gazetesi – Malatya'nın En Çok Okunan Gazetesi - Malatya Haber
HV
20 MAYIS Cuma 00:42
Advert

Advert

Sevgiliye Hediye Edebileceğiniz En Romantik Hediyeler

Heyecanla beklediğiniz o ana sayılı günler kaldı. Fakat siz hala hayalini kurduğunuz o romantik hediyeyi bulamadınız mı? Hiç dert etmeyin! Çünkü sizin için seçtiğimiz sevgiliye hediye seçeneklerinden biriyle hayalini kurduğunuz romantik sürprizi hazırlayabilirsiniz.

Yaşam
Giriş Tarihi : 19-10-2021 21:35   Güncelleme : 19-10-2021 21:35
Sevgiliye Hediye Edebileceğiniz En Romantik Hediyeler

Sevgiliye hediye alternatiflerine göz gezdirirken çoğu kez aynı hediyelerle karşılaştık. Yıllardan beri sunulan hediyelerin ısıtılıp ısıtılıp önümüze sürüldüğünü gördük. Fakat bu hediyelerin bizim aklımızdaki hediyelerle uzaktan yakından alakaları yoktu. Çünkü fazlasıyla basittiler ve artık heyecan uyandırmıyorlardı.

Biz de miadını doldurmuş sevgiliye hediye alternatiflerine sırtımızı döndük ve Muhiku’nun sevgiliye hediye koleksiyonuyla karşılaştık. Muhiku’nun sevgiliye hediye koleksiyonunda gördüğümüz ilk şey “yenilik” oldu. Alışık olduğumuz o hediye anlayışından oldukça farklıydı. Sizleri de bu yepyeni romantizm anlayışıyla tanıştırmak istedik.

Bu sebeple Muhiku’nun sevgiliye hediye koleksiyonu içinden sizin için iki farklı hediye seçtik. Tabii bunu yapmak bizim için biraz zordu. Çünkü hediyelerin her biri oldukça özel ve şıktı. İşte, Muhiku’nun sevgiliye hediye koleksiyonu içinden sizin için seçtiğimiz iki romantik hediye:

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu

Muhiku’nun en romantik hediyelerinden biri olan Sevgini Paylaş Hediye Kutusu, en özel anlarınızı sevginin gücüyle taçlandıracak. Çünkü bu hediye kutusunun içindeki her bir detay paylaşmanın gücünü yansıtıyor.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu sevgilinizle huzur dolu dakikaları, farklı lezzetleri ve en önemlisi de sevgiyi paylaşmanız için fırsat veriyor. Böylece ömrünüzde unutamayacağınız bir an yaşamanıza yardımcı oluyor.

Merak edenler için Sevgini Paylaş Hediye Kutusu’nun içeriğine de bir göz atmak isteriz. Kutunun içinde iki farklı yöresel filtre kahve çeşidi, iki adet siyah seramik kupa, iki adet kalp şeklinde sütlü fıstıklı çikolata, kırmızı kalpli mum ve duygularınıza tercüman olacak hediye notunuz yer alıyor.

Anlatmadan Sevgini Göster Hediye Kutusu

Kimimiz hislerini açıkça dile getirebilir kimimiz ise bu konuda çok da başarılı değil. Genelde duygularını sözcüklerle ifade edemeyen kişiler hislerini davranışlarıyla ya da ilişkileri için yaptıkları şeylerle gösterir.

Muhiku’nun sevgiliye hediye koleksiyonunda yer alan Anlatmadan Sevgini Göster Hediye Kutusu ise tam da böyle bir hediye. Adeta aşkın somutlaşmış hali olan bu kutu ile sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi haykırabilirsiniz.

Anlatmadan Sevgini Göster Hediye Kutusu’nu içinde ise kalp desenli kupa, havaya aşk kokusu yayacak Pomellos kolonya, kalp şeklinde mum, kalp şeklinde sütlü fıstıklı çikolata, iki adet yöresel filtre kahve çeşidi ve hediye notunuz yer alıyor.

Aşkın en romantik haliyle tasarlanan ve sevgilinize en özel sürprizi yapmanız yardımcı olacak diğer hediye alternatifleri için Muhiku’yu ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Yıla Damga Vuracak Yılbaşı Hediyesi Seçenekleri

Yeni yılın tatlı heyecanını sevdiklerinize yılbaşı hediyesi armağan ederek onlarla paylaşmaya ne dersiniz? Yeni yıla girmeden önce sevdiklerinize neşe verecek yılbaşı hediyesi ile onların yeni yıla daha mutlu ve pozitif bir başlangıç yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Muhiku, yılbaşı hediyesi koleksiyonuyla da bu yıla damga vuruyor. Yılbaşının en tatlı detaylarıyla süslediği hediye kutuları etkisini yıl sonuna kadar devam ettiriyor. Heyecanın ve mutluluğun sembolü olan yılbaşı hediyesi yılbaşı gecesinin yıldızı olacak diyebiliriz.

Çünkü Muhiku yılbaşı hediyesi koleksiyonunu yenilikçi bir çizgiyle hazırlıyor. Hayatın içinden seçtiği hediyeliklerle yeni yıla neşe ve huzur katacak hediyelikleri tek bir kutuda topluyor.

Muhiku’nun yılbaşı hediyesi koleksiyonunda yer alan hediye kutularının içinde yılbaşı temalı kupa, bardak altlığı, ajanda, çorap, kar küresi, eğlenceli oyunlar, kurabiye, baston şeker, yılbaşı çikolatası gibi pek çok hediyelik yer alıyor. Bunların yanı sıra birbirinden şık dekorasyon ürünleri ve dünyanın farklı yerlerinden seçilen çay & kahve çeşitleri de kutuya renk katıyor.

Kısacası Muhiku hazırladığı bu dopdolu yılbaşı hediyesi koleksiyonuyla heyecanı, mutluluğu, neşeyi ve umudu bizlerle paylaşıyor.

Muhiku’nun Kurumsal Hediye Hizmetiyle Rakiplerinize Fark Atın!

Sektörde isim yapmış şirketlerin geldikleri noktaya nasıl ulaştıklarını biliyor musunuz? Elbette emek ve sabırla ulaştılar. Ancak perdenin arkasında duran birkaç önemli mevzu daha var. Onlar da çalışanların, iş ortaklarının ve müşterilerin mutluluğu.

Muhiku da şirketleri başarıya götüren asıl meselelerden birine hizmet ediyor. Çalışanlarınızı, iş ortaklarınızı ve müşterilerinizi mutlu etmenize yardımcı oluyor. Onları hoşnut edebilmenize, mativasyonlarını arttırmanıza ve şirketinize olan bağlılıklarını güçlendirmenize yardımcı oluyor.

Yılın en özel zamanlarında ya da şirketinize özel tarihlerde (kuruluş yıl dönümü gibi) Muhiku’nun kurumsal hediye koleksiyonu arasından çalışanlarınız, partnerleriniz ve müşterileriniz için en özel hediyeyi seçebilirsiniz.

Dilerseniz hediyenizde şirketinize özel dokunuşlar da yapabilirsiniz. Elbette bunu hediyenizin genel tasarımını bozmadan yapmanızı tavsiye ederiz. Mesela şirketinizin logosuyla hazırlanan çıkartmalarla hediyenize küçük bir dokunuş yapabilirsiniz.

Muhiku ile hazırladığınız hediye; çalışanlarınıza, partnerlerinize ve müşterilerinize kendilerini değerli hissettirecek. Böylece şirkete duydukları sadakat güçlenecek. Bu da gelecekte gerçekleştireceğiniz projeleri ve yeni ortaklıkları destekleyecek. Aynı zamanda yeni müşteriler edinmenize de katkı sağlayacak.

Siz de sektörde kalıcı bir yer edinmek ve başarılı şirketler arasında yer almak istiyorsanız Muhiku kurumsal hediye hizmetiyle büyümenizi ve güçlenmenizi destekleyebilirsiniz. Muhiku’nun kurumsal hediye alanında hizmet veren profesyonel çalışanlarıyla iletişim kurarak şirket kültürünüzü yansıtan hediyeyi seçebilirsiniz.

 

 

Hanife YiğitHanife Yiğit

YORUMLAR