Malatya
Giriş Tarihi : 21-10-2015 18:45   Güncelleme : 21-10-2015 18:45

Sevgi ve baris galip gelsin!

AK Parti Milletvekili ve Milletvekili Adayi Öznur Çalik, "Biz, analarin aglamasini istemiyoruz. O yüzden kardesligin, sevginin, barisin, hosgörünün galip geldigi bir Türkiye olsun istiyoruz. AK Parti'den daha iyi kim yapar? Yine AK Parti yapar" dedi.

Sevgi ve baris galip gelsin!

Çalik, genel seçim çalismalarini tüm hiziyla sürdürüyor. Çalik, 1 Kasim'da yapilacak olan seçim kapsaminda Zafer Mahallesi, Kanalboyu Caddesi ve Haci Abdi Mahallesi'nde ev ziyaretlerinde bulunarak, bayanlarla bir araya geldi.

Malatya'nin AK Parti'ye büyük bir destek verdigini dile getiren Çalik, "Malatya'da 10 kisiden 7'sinin oyunu aldik. Allah razi olsun. 10 seçim geçirdik, hepsinde tam destek verdiniz. Simdi kadinlarin bir farki var. Bu seçimde kadinlarin, erkeklerde göre bir farki var. Bu fark, listenin basinda bir tane kadin milletvekiliniz bulunuyor. O kadin milletvekili insallah sizlerle beraber yaptigi çalismadan, sizlerin verdigi destekten inanilmaz mutlu. Ben hepinize sükran duyuyorum. Allah hepinizden binlerce kere razi olsun" dedi.

TÜRKIYE CIDDI BIR SÜREÇTEN GEÇIYOR

Türkiye'nin çok ciddi bir süreçten geçtigini ifade eden milletvekili Çalik, sunlari söyledi: "7 Haziran'da AK Parti iktidari düstü diye neler yapildi görüyorsunuz. Istikrar bozuldu diye uluslararasi güçlerin Türkiye üzerinde oynadigi oyunlari görüyorsunuz. 'Analar aglamasin' dedik, onlar iyice analari aglattilar. Biz, analarin hiçbirisinin aglamasini istemiyoruz. O yüzden de kardesligin, sevginin, barisin, hosgörünün galip geldigi bir Türkiye olsun istiyoruz. Bu isi en iyi AK Parti yapar. AK Parti'den daha iyi kim yapar? Yine AK Parti yapar."

ÇOK ÖNEMLI ISLER YAPILDI

Çalik, 13 yillik AK Parti iktidarlari döneminde çok önemli islerin yapildigini kaydederek, "AK Parti, çok genç bir parti. Siz, gençlerle en önemli ortak özelligimiz o. AK Parti, Türkiye'nin en genç ve en dinamik partisi. 1 yasinda iktidar olmus bir parti. Bu her partiye nasip olmayan bir sey. Dolayisiyla kendisi gibi genç olan gençlerle de çok yakin temas kurduk. 13 yillik AK Parti iktidarinda çok önemli isler yapildi. AK Parti iktidarlarindan önceki dönemle sonraki dönemdeki Türkiye'yi karsilastirdigimizda inanilmaz derecede farkli. Bunu gençlerimize anlatmakta zorluk çekiyoruz. AK Parti olarak tek basina iktidara geldigimizde yanlis hatirlamiyorsam sizler 8-10 yaslarindaydiniz. Simdi 18 ve üzeri yani resit olduktan sonra tamamen gençlik olarak kendimizi insa etme sürecinde Türkiye'nin her zamanki halinin bu oldugunu düsünen bir gençlik var. Biz, iktidara geldigimizde yasaklarla, yoksulluk ve yolsuzlukla mücadele edecegiz diye geldik. Binlerce kere sükürler olsun çok önemli yollar kat ettik" diye konustu.