Malatya
Giriş Tarihi : 09-01-2022 13:40   Güncelleme : 09-01-2022 13:40

Şengönül: "Gazetecilerimiz Takdiri Fazlasıyla Hak Etmektedir"

Ülkü Ocakları İl Başkanı Turgay Şengönül, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ile ilgili mesaj yayınladı.

Şengönül:

Ülkü Ocakları İl Başkanı Turgay Şengönül yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi, "Gazetecilik mesleği, büyük fedakârlık isteyen ve zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde ve her şartta sorumluluk bilinci içerisinde görevlerini yapmaya çalışan, doğru haber peşinde koşan gazetecilerimizin halkı bilgilendirmek için verdiği mücadele her türlü takdiri fazlasıyla hak etmektedir.

Ülkemizin ve şehrimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran,  vatandaşlarla devlet arasında köprü görevi üstlenen basın mensuplarımızın yapmış oldukları haber, yorum ve görüşler bizlere de çalışmalarımızda önemli faydalar sağlamaktadır.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 1922 yılında belirttiği gibi “Milletin Müşterek Sesi” olarak, görevlerini her türlü koşul ve ortamda büyük bir gayretle yerine getirmeye devam eden,yazılı, görsel ve işitsel tüm basınımızın değerli ve emektar temsilcilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, üstlendikleri önemli ve zorlu görevlerinde başarılar dilerim.”