Spor
Giriş Tarihi : 07-01-2022 18:15   Güncelleme : 07-01-2022 18:15

Semih ve Kubilay Gidiyor Mu?

Ç. Rizespor, tecrübeli savunmacı Semih Kaya ve Kubilay Kanatsızkuş için ÖK Yeni Malatyaspor’a teklifte bulundu. Yeni Malatyaspor Semih’in transferi için bonservis beklerken, Kubilay için ise bonservis talebini netleştirmediği öğrenildi.

Semih ve Kubilay Gidiyor Mu?

Yeni Malatyaspor ’un eski teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, çalıştırdığı Ç.Rizespor ’a oyuncu takviyesi için yönünü Yeni Malatyaspor’a çevirdi.  Yeni Malatyaspor ’a geldiğinde kendisiyle getirdiği kemik kadrosunu geri isteyen Hamzaoğlu’nun listesinin başında 2 isim bulunuyor. Semih Kaya ve Kubilay Kanatsızkuş için kulüp aracılığı ile teklif gönderen Hamzaoğlu, ikinci yarıda oyuncuları kullanmak için kararlı.

Yeni Malatyaspor ise Ç.Rizespor ’un  Semih Kaya ve Kubilay Kanatsızkuş talebine olumlu bakıyor ancak, her iki oyuncu için de bonservis beklentisini iletti.

Kariyerinde Galatasaray, Sparta Prag ve Yeni Malatyaspor takımları bulunan Semih Kaya, Y. Malatyaspor'da sezonun ilk yarısında 18 maçta forma giydi. Semih, Galatasaray ve Malatya'da, Ç.Rizespor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu ile birlikte çalışmıştı.

24 yaşındaki santrfor Kubilay Kanatsızkuş ise Malatya'da 13 maçta görev aldı ve 1 gol attı. Kubilay da Hamzaoğlu ile Bursaspor ve Yeni Malatyaspor'da çalışmıştı.

 

>> Ebubekir Atilla