Malatya
Giriş Tarihi : 24-04-2021 16:40   Güncelleme : 24-04-2021 17:25

Şehit Gazi Sen Sağlık 2.Olağan Üstü Kongresi Malatya'da Yapıldı

Şehit Gazi Sen Sağlık 2.Olağan üstü kongresi Malatya merkezde Genel Başkan Ahmet Adıyaman öncülüğünde gerçekleştirildi. Tek liste ile yapılan kongrede genel başkan Adıyaman güven tazeledi

Şehit Gazi Sen Sağlık 2.Olağan Üstü Kongresi Malatya'da Yapıldı

Genel Başkan Ahmet Adıyaman öncülüğünde Şehit Gazi Sen Sağlık 2.Olağan üstü kongresi yapıldı. Saygı duruşu, İstiklal Marşının okunmasının ardından genel kurul açılışı yapıldı. Ahmet Adıyaman'nın tek aday olarak katıldığı seçimde açılış konuşmasını yapan Adıyaman " Şehit Gazi Sen Sağlık büyük bir ailedir. Biz kendimizi her zaman sendika olarak değil bir aile, ailemiz olarak gördük. Ailemiz her geçen gün biraz daha büyüyerek ilerliyor. Bize güvenen, bize destek olan tüm üyelerimize, tüm gönüldaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Malatya ilimize kadar zahmet çekip gelen kıymetli misafirlerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Seçimimiz pandemi nedeniyle kurallara uygun olarak gerçekleşti. Bizimle birlikte yürüyen yönetim kuruluma hayırlı olsun. Hem Ülkemize hem çalışanlarımıza hayırlı olsun, kurul hayırlara vesile olsun inşallah.” ifadelerine yer verdi.

Yapılan kongre seçimi pandemi kuralları çerçevesinde kurallara uygun olarak devam etti. Seçim, sandıkların açılması ve sayım yapılıp tutanakların tutulmasıyla sona erdi.

A.Vahap Kaygusuz – Hanife Yiğit