Malatya
Giriş Tarihi : 14-08-2012 17:12   Güncelleme : 14-08-2012 17:12

Saran'dan veda ziyaretleri

Kamu Düzeni ve Güvenligi Müstesarligi'na atanan Malatya Valisi Ulvi Saran, veda ziyaretlerini sürdürüyor. Vali Saran, Kredi ve Yurtlar Kurumu Bölge Müdürlügü, AK Parti Il Baskanligi, Polis Meslek Yüksek Okulu ve Firat Kalkinma Ajansi'ni ziyaret etti.

Saran'dan veda ziyaretleri
   AK Parti Il Baskani Bülent Tüfenkçi, Vali Saran'a Malatya'ya yapmis oldugu hizmetlerden dolayi tesekkür ederek bir plaket verdi. Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Ibrahim Azcan, kendilerine her konuda her zaman destek olan Vali Saran’a tesekkürlerini ileterek bir plaket verdi ve yeni yapilacak okul binasi için yapmis oldugu çalismalardan dolayi minnettar olduklarini belirtti.
   Firat Kalkinma Ajansi’ni (FKA) ziyaret eden Vali Saran, FKA Genel Sekreteri Fethi Altunyuva’ya birlikte yapmis olduklari çalismalardan memnuniyet duydugunu kaydetti. FKA Salonu’nda FKA personeliyle bir araya gelen Saran, çalismalariyla iki buçuk yili geride birakan Firat Kalkinma Ajansi'nin güzel isler basardigini belirterek söyle konustu: "Firat Kalkinma Ajansi mevcut kalkinma ajanslari arasinda yaptigi hizmetlerle önemli bir yer edinmistir. Ajansimizin bölgemizde gerçeklestirdigi basarili hizmetlerin bundan sonraki süreçte devam etmesini temenni ediyorum." 
Malatya'dan ayriliyor olmasinin burada devam eden projeleri takip etmeyecegi anlamini tasimadigini belirten Vali Saran, Malatya ile irtibatlarini koparmayacaklarini, ili yakindan takip etmeye devam edeceklerini vurguladi.
Fethi Altunyuva da, ajansin kurulus asamasindan günümüze kadar geçen süreçte valinin büyük desteklerinin oldugunu aktarip tesekkür etti, yeni görevlerinin hayirli olmasini diledi.