Siyaset
Giriş Tarihi : 08-02-2021 16:02   Güncelleme : 08-02-2021 16:02

Samanlı’dan Birinci Yıl Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, İl Başkanlığı görevine gelmesinin birinci yıl olması nedeniyle bir açıklama yayınladı. Samanlı,“Göreve atandığımız günden itibaren Malatya’mız ve Milliyetçi Ülkücü Hareket için durmadan çalıştık, 'Halka hizmet Hakk’a hizmettir' anlayışıyla doğru bildiğimiz yoldan bir an olsun ayrılmadık” dedi.

Samanlı’dan Birinci Yıl Mesajı

MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, yaptığı açıklamada yapılması gereken her ne varsa canla başla yaptıklarını, her yerde en iyi şekilde Malatya’yı temsil etme gayreti gösterdiklerini belirterek, amaçlarının Malatyalıya fayda sağlamak olduğunu söyledi. 'Halka hizmet Hakk’a hizmettir' düsturunu benimsediklerini vurgulayan Başkan Samanlı,” şöyle dedi, “Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığı yönetimine gelişimizin birinci yılını doldurmuş bulunmaktayız. Bu bir yıllık süre zaafında şahsım ve yönetimdeki değerli arkadaşlarım durmadan, yorulmadan çalıştık. Göreve atandığımız günden itibaren Malatya’mız ve Milliyetçi Ülkücü Hareket için durmadan çalıştık, 'Halka hizmet Hakk’a hizmettir' anlayışıyla doğru bildiğimiz yoldan bir an olsun ayrılmadık. Zorlu salgın şartlarına rağmen Malatyalı hemşehrilerimizle aramıza mesafe koymadık. Partimize ziyaretimize gelen kimseyi geri çevirmedik, davet eden kimseyi kırmamak adına davetine icabet ettik. Hizmet uğruna her şeyi göze alarak çıktığımız bu yolda; hala aynı tempo ile ilerlemekteyiz. Amacımız hemşehrilerimize faydalı olabilmek ve onların derdine derman olabilmektir.” sözlerini kullandı.

Vatandaşların kendilerine gösterdiği teveccühten, yaptıkları siyasetin doğruluğunu anladıklarını belirten Başkan Samanlı,” Partimizin çizgisinden bir an olsun ödün vermeden; milliyetçiliğimize, inancımıza, halkımıza edilen hiçbir sözü cevapsız bırakmadık. Hiç kimse memleketimize yapılan aksi bir hareketin, söylenmiş kötü bir sözün, yakıştırılmış çirkin bir sıfatın karşısında durmadığımızı iddia edemez. Çünkü bizler, memleketimizin düzen, huzur ve refahına karşı olan ne varsa karşısında dimdik durmayı kendimize ilke edindik. Şimdiye kadar yapılmış herhangi bir haksızlığa karşı tavrımız ne olduysa, bundan sonraki tavrımız da misliyle aynı olacaktır. Kurulan tüm kumpasların ve kirli oyunların karşısında olmak sadece boynumuzun borcu değil; teşkilatımızın da temel ilkesi olmuştur.Şimdiye kadar herhangi bir sebeple yolu partimize düşmemiş tüm Malatyalı hemşehrilerimizi her zaman bir çayımızı içmeye bekleriz. Vatandaşımızın bizi yakından tanıması en samimi isteğimiz, en halis arzumuzdur. Bu bağlamda gerek şahsım gerekse yönetimimiz; tüm vatandaşlarımızı tanışmaya ve istişare etmeye bekleriz.Şunun bilincindeyiz daha yapacak çok işimiz,ulaşacak çok insanımız var.Herhangi bir nedenden partimize küsmüş kırılmış kim varsa onlara çağrımış yuvalarına biran önce dönmeleridir” ifadelerine yer verdi.  >> HABER MERKEZİ