Malatya
Giriş Tarihi : 18-04-2013 16:13   Güncelleme : 18-04-2013 16:13

Sahin, Sürur ve Misirder'de sorunlari dinledi

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM Gurup Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Sahin köy ziyaretleri kapsaminda Yazihan ilçesine bagli Sürur ve Misirdere köylerini ziyaret etti.

Sahin,  Sürur ve Misirder'de sorunlari dinledi

Ilk olarak Sürur köyünde vatandaslarla bir araya gelen Milletvekili Sahin, köy muhtari ve vatandaslarla sohbet ederek sorunlarini dinledi.
Burada konusan Milletvekili Mustafa Sahin" Bugün seçim yok ve bizler seçim için buralarda degiliz. Ilçe baskanimizla, belediye baskanimizla, teskilattaki arkadaslarimizla hem gelip burada dertlerinizle dertlenmek hem de eksiklikleriniz var mi yok mu bunlari görelim diye buradayiz” diye konustu.
“Diger ilçelerin köylerine gittigimiz gibi Yazihan'a da daha önce gelmistik. Gitmedigimiz diger köyleri de ziyaret etmek düsüncesindeyiz “diyen Milletvekili Sahin "Sahadan hiç bir zaman kaçmadik. Gelip insanimizla yüzlesmek bize sevk verir, bizi daha da yüreklendirir. Amacimiz vatandaslarimizin eksikliklerini bire bir dinlemektir” ifadelerini kullandi.
Sahin, Yazihan'in içme suyu ihtiyacinin büyük bölümünü karsilayan Karasu projesinin de AK Parti iktidarlari döneminde gerçeklestirildigini ifade etti.
Sürur Köyü Muhtari Resit Hacioglu ise ziyaretten duydugu memnuniyeti ifade ederek Milletvekili Sahin'e tesekkür etti.
Milletvekili Sahin'in ikinci duragi ise Yazihan ilçesine bagli Misirdere köyü oldu. Misirdere muhtari Hamit Ilhan ve köylülerle uzun süre sohbet eden Sahin köylülerin sorunlarini dinledi.