Malatya
Giriş Tarihi : 20-08-2013 14:29   Güncelleme : 20-08-2013 14:29

Sahin:" Bize Oy Vermeyen Köylere de Hizmet Yapiyoruz"

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Sahin, Hekimhan ilçesinde köy ziyaretlerinde bulundu.

Sahin:
 

Yapimi devam eden Hekimhan ilçesinde köy yollarinda partililerle birlikte inceleme yapan Milletvekili Sahin, “Milletvekili olarak bütün köylerimizi ziyaret etmeye çalisiyoruz. Gitmis oldugumuz köylerde vatandasimizin memnuniyetini, ilgi ve alakasini yeterince görüyoruz. Bize oy versin vermesin bütün insanlarimizin dertleriyle dertlenmeye çalisiyoruz. Bize hiç oy vermeyen köylerimize dahi gittigimizde AK Parti’nin ismine yarasir, misyonuna, vizyonuna yakisan bir durus sergileyerek hizmetlerimizi adaletli bir sekilde gerçeklestiriyoruz” diye konustu.
Sahin, ziyaret ettigi köylerin büyük çogunlugunda yol yapim çalismalarinin devam ettigini söyleyerek, Hekimhan'da da Karaköcek, Asagi Sazlica, Yukari Sazlica, Sarayli, Dikili, Çanakpinar olmak üzere 7 köyü birbirine baglayan 16 kilometrelik grup yolunun ilk kez AK Parti döneminde birinci kat asfaltla bulustugunu ifade etti.
Milletvekili Sahin, sunlari kaydetti:
“Görüldügü gibi bize hiç oy vermeyen köylere de hizmetleri ulastiriyoruz. Biz AK Parti’yiz. Bizim farkimiz bu. Bizden önceki iktidarlarda kendilerine oy veren, vermeyen tasnifi yapilirken görüldügü gibi bize hiç oy vermeyen köylere de hizmet götürüyoruz. Onlar da bu ülkenin insanlari, askerlikse onlar da yapiyor, sehitlikse onlar da sehit oluyor, vergiyse vergilerini veriyorlar. Hepimizin gözyaslari da bu topraklar için, tebessümleri de. Bunlarla beraber biz bütün insanlarimizi kucaklamak zorundayiz. Bunu basardigimiza sahitlik etmekteyiz. Bütün köylerimize yol medeniyettir anlayisiyla Basbakanimizin direktifleriyle hizmet götürüyoruz. Yapilan çalismalarda basta milletvekillerimize, Il Genel Meclisimize, Il Özel Idaremize gösterdikleri bu hassasiyetten dolayi tesekkür ediyorum.”
Milletvekili Mustafa Sahin, incelemelerinin ardindan Hekimhan ilçesine bagli Haydaroglu ve Kavacik köylerini de ziyaret ederek köy muhtarlari ve vatandaslardan köylerinin sorunlarina iliskin bilgi aldi.
Il Genel Meclis üyesi Nebi Yigit ise Hekimhan'a yapilan hizmetlerle ilgili bilgi vererek emegi geçen herkese tesekkür etti.