Siyaset
Giriş Tarihi : 28-04-2011 18:39   Güncelleme : 28-04-2011 18:39

Saadet Partisi ziyaretlerini sürdürdü

Saadet Partisi (SP) Malatya Milletvekili Adaylari 12 Haziran genel seçimleri öncesinde ziyaretlerini sürdürüyor  

Saadet Partisi ziyaretlerini sürdürdü

Saadet Partisi ziyaretlerini sürdürdü

 

Saadet Partisi (SP) Malatya Milletvekili Adaylari 12 Haziran genel seçimleri öncesinde ziyaretlerini sürdürüyor.
Saadet Partisi Il Baskani Osman Marasali, Saadet Partisi Malatya Milletvekili 1’inci sira adayi Mehmet Asiltürk, Saadet Partisi Malatya Milletvekili 3. sira adayi Ahmet Sahin ve Saadet Partisi Malatya Milletvekili 5’inci sira adayi Bayram Oral ziyaretlerde bulundu.
Partinin ilk duragi Risvanlilar Dernegi oldu. Risvanlilar Dernegi Baskani Ismet Çelik’i ziyaret eden Saadet Partisi Malatya Milletvekilleri adina bir konusma yapan Mehmet Asiltürk, "Herkes insan muamelesi görsün, ayrim olmasin, ülkemizde yillardir çekilen sikintilar ortadan kalksin diye çalisiyoruz. Herkes inancini istedigi gibi yasasin, tek gayemiz budur" dedi.
Risvanlilar Dernegi Baskani Ismet Çelik ise, "Dernegimiz bütün partilere ayni mesafededir. Dernegimiz kendi asil görevine devam etmektedir" diye konustu.

"Önce ahlak "
Saadet Partisi Malatya Milletvekili Adaylari daha sonra Memur-Sen Malatya Subesini ziyaret etti. Burada bir konusma yapan Saadet Partisi Malatya Milletvekili 1’inci sira adayi Mehmet Asiltürk, "12 Haziran seçimleriyle ilgili sivil toplum kuruluslarimizi ziyaret ediyoruz. Memur-Sen ve Egitim-Sen’inde önemini biliyoruz. Allah mekanlarini cennet etsin Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamizin tavsiyeleriyle merhum Akif Inan beyin kurdugu Memur-Sen Türkiye’nin gözde sendikalarindan bir tanesi. Önce ahlak ve maneviyat düsturunu öncülük almis, toplumun iyi ahlak üzerine özellikle gençligimizin iyi ahlak üzerine yetismesi için çalisan bir sendikamiz. Kendilerine Cenabi Allah’tan üstün basarilar diliyoruz" dedi.

"Toplumun en büyük degeri manevi deger"
Egitim-Bir-Sen Sendikasi Malatya Sube Baskani Kerem Yildirim ise, "Bu toplumun, milletin en büyük degeri manevi degerleridir. Biz buna cani gönülden inaniyoruz. Ahlakimizi kaybetmemek için siyasilerimize ve adaylara bu milletin ihtiyaci vardir" seklinde konustu.
Saadet Partisi Malatya Milletvekili Adaylarinin 3’üncü duragi ise Malatya Muhtarlar Dernegi oldu. Asiltürk, muhtarlari ziyaretinde yaptigi konusmada, "Görevde bulundugum süreç içerisinde degerli muhtarlarimizla devamli görüstük. Muhtarlarimiz demokrasinin telem tasi. Gerçekten vazifeleri çok ciddi. Allah razi olsun görevlerini yapiyorlar. 12 Haziran seçimlerinin ülkemiz, milletimiz ve Islam alemi için hayirli olmasi noktasinda Allah’a dua ediyoruz. milli görüsün tek temsilcisi olan Saadet Partisi olarak iyinin, güzelin, faydalinin, hakkin hakim olmasi için gayret eden bir siyasi partiyiz" diye konustu.
Saadet Partisi Il Baskani Osman Marasali ise, "12 Haziran seçimlerinin ülkemiz, milletimiz ve Islam alemi için önemi çok büyük. Bu seçimler için bütün gücümüzle çalisiyoruz. Muhtarlarimizin da ülkemize ve milletimize çok büyük hizmetleri var. Kendilerine Cenabi haktan basarilar diliyorum" dedi.

" Erbakan’in büyük hizmetleri var"
Malatya Muhtarlar Dernegi Baskani Mustafa Eren de, "Saadet Partisi Türkiye’de kurulusundan bu yana büyük atilimlarla Türkiye’yi daha güzel bir yere, sanayisini gelistirmis ve çok kiymetli rahmetli Erbakan’in büyük hizmetleri vardir. Allah mekanini cennet eylesin" diye konustu.
Saadet Partisi Malatya Milletvekili Adaylari’nin son duragi ise, Kayisi Kentli Muhtarlar Dernegi oldu. Asiltürk, ziyarette yaptigi konusmada, "Bu seçimlerin; Malatya’miza, ülkemize ve Islam alemine hayirlar getirmesini temenni ediyoruz. Insallah hayirlisi olur" seklinde konustu.
Kayisi Kentli Muhtarlar Dernegi Baskani Erdal Yaglici ise, "Bizler muhtarlar olarak Malatya’miza hizmet edecek daha güzide insanlarin seçilmesini cani gönülden arzu ediyoruz. Adaylarimiza da bu dogrultuda basarilar diliyoruz" dedi.