Malatya
Giriş Tarihi : 07-05-2021 16:01   Güncelleme : 07-05-2021 16:01

Ramazan Yardımı Devam Ediyor

Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz, Kuluncak Belediyesi tarafından Ramazan ayı nedeniyle ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen ailelere gıda yardım paketi dağıtımı ve İftarda Kumanya dağıtımı devam ettiğini söyledi.

Ramazan Yardımı Devam Ediyor

Başkan Cengiz “Belediyemizce, mübarek ramazan ayı nedeniyle, ilçemizdeki yardıma muhtaç, dar gelirli aileler tespit edilerek, gıda yardımında bulunuyoruz.  Kuluncak Belediyemiz tarafından dağıtılan Ramazan paketlerinin 4 kişilik bir ailenin yaklaşık iki ay boyunca gıda ihtiyacını karşılayacak şekilde hazırlanmıştır.” dedi.

“HER ZAMAN İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIN YANINDAYIZ”

Kuluncak Belediyesi olarak her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Cengiz, Ramazan Ay’ının yardım ve paylaşma ayı olduğunu ifade ederek şunları söyledi

“Manevi değeri yüksek olan Ramazan ayında ve diğer zamanlarda da vatandaşlarımızın umudu ve her zaman ihtiyaç sahibi ailelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) ‘Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir’ hadisini kendimize düstur olarak kabul ediyoruz.

Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile iftar yapabilsin, sahur yapabilsin düşüncesiyle yardım paketlerinin dağıtımını yapıyoruz.”